1 2 3 4 5 6 7 8

Bir kayığım olsa.

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bir kayığım olsa ,bir yaz akşamı binsem kayığıma ,açılsam gün batımını ve suya akseden rengarenk ışıkları izlerken ,yavaştan uzaklaşsam ...Küreklerin suda çıkarmış olduğu sesler,yaprakların hışırtısı ve kuş sesleri olsa sadece.Bir gaz lambam ,bir battaniyem ve bir de tesbihim...

   
 2. Balık tutsam :)

   
 3. yatsıyı kılmak için seccadenin olmayışını beni şaşırttı, lol

  açıldığımız su kütlesi göl ise belki abdest alıp namazı eda etmek mümkün olurdu lakin bu bir deniz ise tuzlu su ile abdest alınamaz sanırım. gerçi kayıkta iken pusula falan yoksa kıbleyi de bilemezdik bence, sakat işler. en iyisi yatsıdan sonra açılmak.

   
 4. Sayın yazarımız Emre bey hatırlatma için teşekkur ederim bu iyi oldu:)Yatsıdan sonra açılabilirim.Gerçi kutup yıldızına bakarak belki kıble tayini yapabilirim.Namaz için seccade şart değil :)İnsan temiz olan her yerde ,her şekilde namazıni kilabilir bulunduğu duruma göre:)Yeter ki vakit girdiğinde huzurda bulunmak istesin islam dini kolaylık dini .Birçok ruhsat verilmiş bizlere.Muhtemelen ben riske atmam yatsıdan sonra ya da sabah ezanından sonra açılırim:)

   
 5. hoist the colours eşliğinde karanlık ufuklara doğru açılırdım.

  şaka şaka

  mordor diyarına bahar, yaz gelmeli.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam