Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

beymenin 15 bin tl ye sattığı cam kase

paylaş araştır

1. acaba ne özelliği var dedirtir insana. salata koymak için ideal gibi gözüküyor.kristal kasede salata yemenin keyfi de bir başka oluyor canım.

2. Bu kaseye 15 bin TL veren var mıdır diye merak ettiğim başlık. O parayı o kaseye vereceğine git bi hayır yap.Yoksulu sevindir,fakiri giydir,öğrenciyi okut.

3. beymen'in sitesine girerek, merakımı giderdiğim cam kase. özellikleri arasında yüzde yüz kristal yazmakta ve son bir ürün kaldı diye uyarı veriyor. ayrıca fiyatı onbeşbin değil onbeşbin yediyüzseksenbeş lira, bu ayrıntıyı atlamamak lazım. bu kaseyi alan zenginlerden biri fiyatını anlatırken küsürü küsürüne söyleyecektir. son rakamı da azımsanacak bir rakam değil bir kase için.

4. ürünün internetteki linkine bakıldığında aşağıda çıkan benzer ürünler arasında küllüğe benzer lila rengi bir cam kasenin de 12bin tl olduğunu öğrendiğimiz ürün.

5. muhtemelen bülent ersoyun alıp misafirlerine şık ikramlar yaptıracağı kasedir.

6. aha da kutsal kase bulundu dedirten kasedir. yıllardır kutsal kasenin nerede olduğunu merak eder dururdum.sabrettim öğrendim artık mutluyum yarınlara umutla bakıyorum.

geyiği bir tarafa bırakacak olursak bime arada gelen fırsat ürünü kaselerden çok da farklı olmasa gerek. yere düşünce hepsi kırılıyor. o halde bir kaseye o kadar para bayılmak zenginliğin değil akıl fukaralığının göstergesidir.

7. bi dekmik atsak çatadan kırılacak olan kaseye ekstradan 15784 tl fazla verilerek alınan kasedir.

burda 1 kaseyi 1 tl olarak aldık...

yok ben 6'lı alırım biraz daha ucuza getiririm derseniz yukardaki hesaplama biraz daha değişir.o hesaplamayı da ben yapacak değilim.çünkü paraya kıyıp 1 kaseye 1 tl verebiliyorum.

8. içine beyin sığarmı diye merak ettiğim kasedir

9. parası olana koymayacak olan durumdur. gösteriş içinde alan cüzdanı dolu kişiler elbette vardır.

10. yanmaz yapışmaz kırılmazdır heralde diye düşündürten efsane kasedir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.