1 2 3 4 5 6 7 8

beşiktaş futbol federasyonu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2014-2015 sezonu itibariyle görevi eski başkanları yıldırım demirörenden devralmış ve başkanlığını halen fikret ormanın yürüttüğü federasyondur.

  göreve geldiği yıldan bu yana hakem kararları, pfdk kararları, verilen cezalar, verilmeyen cezalar ile futbolda kin ve nefreti iyice arttıran federasyondur.

   
 2. haksızlığın hukuksuzluğun tavan yaptığı, tamamen bjk lehine kurallar uydurularak adına futbol denilen sporun temsilcisi olan ve bütün kurullarıyla bjk yi şampiyon yapmaya and içmiş federasyondur.

   
  (Bkz: beşiktaş hakemler kol kola)
 3. kulüpler birliğinin kazan kaldırdığı ve değişmesini istediği iddia edilen federasyon.

   
 4. bu hafta itibariyle operasyon için düğmeye basan ve derbiyi berabere bitirterek beşiktaşın kendi maçına da kadrolu hakemini atayarak beşiktaşın lige tutunmasını sağlayan yapı.

   
 5. Mantığa bürümeye en popüler örneklerden olan, henüz bikaç hafta evvel verilmeyen gol ve penaltı ile kazandıklarını unutmuş olan ezilenlerin çırpınışıdır. "Avrupada da Beşiktaş federasyonu mu var?" sorusunu sormayı gerekli kılar.

   
 6. birkaç hafta önce maçın başinda verilmeyen 2 net kırmızı karta rağmen kazananların karşısında ağlaklığını unutamayanların federasyonudur.

   
 7. şampiyonluk yarışında var gücüyle çalışan kurum.

   
 8. en iyi eyyam hakemleriyle fenerbahceyi bugün itibariyle saf dışı bırakan kurum. tebrikler bülent. aferin bülent. futbol maçı yönetip te güreş müsabakasındaki faulleri çalmaman takdire şayan.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam