1 2 3 4 5 6 7 8

beğenmedim butonu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. beğenmediğim entryleri yerin dibine sokup yazarını yazdığına pişman etmek için kullandığım buton.

   
 2.  
  (Bkz: beğendim butonu)
 3. yazarların puanlarını azaltmak için bazılarının kullandığı buton.sözlükten soğuma sebebi.

   
 4. Klavye arkasına sığınan ve paylasimlari çekemeyen kişilerin kullandigi buton

   
  (Bkz: klavye erkekliği)
 5. kim olduğunu bilemediğimiz esrarengiz birilerinin bir şekilde sevmediği bir yazarın puanını düşürmek için çok müthiş bir el çabukluğuyla art arda bastığı bir butondur

   
 6. bu aralar pek aktif olan buton.

  ----evet,zaman zaman benimde kullandığım bir buton,bunu ifade etmekte bir sakınca görmüyorum,kullanma gerekçemi daha önce açıkladım----

  neyse butona dönecek olursak yaptığım analizlere göre;

  bu buton öğleden sonra mesai bitimine kadar çok sık kullanılıyor.

  saat 22:00-01:00 arasında ise yalama yapacak düzeyde adeta otomatiğe bağlıyor.

  sonuç olarak bu arkadaş sabah işe gidiyor öğlene kadar oldukça yoğun,kimsenin entrysine bakacak durumda değil. öğleden sonra bir kendine geliyor 16:30 'a kadar butonu kullanıyor.

  bürosundaki işlerini tamamlayıp evine gidiyor. saat 22:00'a kadar ölü zaman. yemek yiyor,çoluğu-çocuğu,eşi-dostu ile ilgileniyor,güç topluyor.

  sonra çayını alıp bilgisayarın başına geçiyor. önce puan sıralamasını gözden geçiriyor ve 700-2500 bandındakiler önceliği olmak kaydıyla artık allah ne verdiyse butonun hakkını veriyor.

  gayretinden ötürü arkadaşı tebrik ediyorum.

   
 7. puan kazanacam diye saçma sapan ünlü isimleri yada anlamsız kelimeler açarak kendi bile entry yapmadan konusunun değerini ortaya koyarak terk eden ve böyle puan toplamak isterken sözlüğü tozluğa çeviren vatandaşları dürtükleme, o çok emekler ile (?) topladıkları puanları gözlerie sokarak harcamak için tıkladığım, sözlükte bir nevi otokontrol sağlayan özellik! varlığı elzemdir yoksa sözlük tuvalet kapısının iç yüzüne dönecektir..

  esrarengiz değiliz yani... durum budur!

   
 8. kıskançlık kökenli kullanılan botun.

   
 9. kıskançlıktır.iki kelime yazdı diye kullanılan butondur.emeğe saygısızlıktır.(hakaret içermediği takdirde)kopyala yapıştır yaptı diye eksi yiyenler butonudur.ki bence sayfa ya yeni konu açılmıştır.onun ki kısa ise uzununu sen yaz.

   
 10. insanları birbirine düşüren buton.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam