Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

aşkın 500 günü

paylaş araştır

1. orijinal adı "500 days of summer"olan başrollerini zooey deschanel , joseph gordan-levitt in oynadığı izlenesi bir aşk filmi.

imdb puanı : 7,8

(Bkz: sinema)
  2. romantik komedi severler için bulunmaz bir nimet olan film

3. gördüğüm en korkunç başrol kadın karakterlerinden birini barındıran film.

gayet güzel izleniyor.

film su gibi akıyor ve gayet de başarılı.

bir tek filmdeki kadın karakterin derdinin ne olduğu bir türlü anlaşılamıyor.

acaba psikolojik sorunları mı var, karakter eksikliği mi var, insanları suistimal etmeye teşne bir yapısı mı var anlamadım gitti.

Ben bunu çok fena yaparım deyip durdum.

aslında herkes derin analizlere girmiş ama göze sokulur gibi açıklanan gerçekler şu şekilde:

Senin eğitimin, eğitiminle örtüşmeyen kariyerin, gelir düzeyin vs. beni tatmin etmedi.

"seninleyken asla emin olamadığım şey."

neden kendisiyle sevgili bile olmamışken tanımadığı bir adamla evlendiği sorulduğu zaman verdiği cevap bu.

filmin ikinci bölümünü çeker evlendiği adama çektirdiklerini de film haline getirip ölümsüzleştirirdim.

Canım sıkıldı seni terk ediyorum, çocuklara bakmaktan bıktım, daha üst düzey birini buldum vs.

4. İzleyeceğim:)

5. ben ne ara izlemişim dediğim, adını bile unuttuğum film. güzel mi acaba bi daha bakarım belki -gülücük-

6. Filmi bilmiyorum ama hayatlarında aşkı bulan insanların aşkın 500 günü diye bir film şeridi düşünebilir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.