Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

anılara hasret dr 55

paylaş araştır

1. dün 16 konu başlığında 96 tane bakınız vererek kırılması güç bir rekora imza atmış yazardır.

2. sözlüğümüzün 55'lerinden bir diğeri olan pasty55 ile paylaşmış oldukları konu açma ve bkz verme yarışlarının bkz verme birimi. aynı entry altında konu ile ilgili olma ihtimali olan tüm diğer başlıkları bkz verdiği için her entrysi başlı başına bir sözlük kapasitesine sahiptir. sözlüğümüzün büyümesine katkıda bulunduğu için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

(Bkz: pasty55)
  3. bkz'larına merakla baktığım yazar.

4. bkz dostu

5. 4 kelimeyle konu açıp altına 100 tane bakınız vardiği için yapılması çok zor olan bu davranışından dolayı kıskanmaktan çatır çatır çatladığım yazardır.

çiftlik caddesine samsun simidi bakınızı vererek kapasitelerimizi aşan yazardır.

ekleme :

not : beğenmedim butonunu kullanmayı sevmediğimden basan arkadaşları haklı bulduğum yönler olmasına rağmen hiç beğenmediğime basmadığım yazardır

tarihinde eklendi.

6. kişi başına 3,14 bkz düştüğü bu platformda (evet pi sayısı ile aynı denk geldi hesaplamalarım:) ) tek başına 127 arkadaşın yapacağı kadar bkz göstererek aslında bizi düşünen,bize kıyamayıp kendini yoran yazar arkadasimizdir.

(Bkz: dost)(Bkz: arkadaş)(Bkz: yardım)
  7. Gerek mesleği gerek yazma kapasitesi, sözlükteki birçok kişiden yüksek olduğu için kıskanılan ve yazdıkları eksilenen yazar olduğunu iddia eden yazardır...

ben adamın yalancısıyım inanmıyorsanız bakın 4. entry:)

8. öyle ya da böyle dikkat çeken ve fenomen olma yolunda ilerleyen yazardır.

yakında benzerlerini görmemiz olasıdır.

9. iddia ettiği işini icra ederken bunca bkz zamanını nereden bulduğunu merak ettiğim samsunlu yazar

10. doktor olduğunu düşündüğüm, hızlı yazar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.