1 2 3 4 5 6 7 8

alaçatı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. instagram'da sürekli fotoğraflarının paylaşıldığı, sevimli sokakları ve evlerine baka baka daha görmeden hayran olduğum, fotoğraf makinemi elime alıp dar sokaklarındaki güzellikleri keşfe çıkmak istediğim izmir'e bağlı belde.

   
 2. yazın sosyetenin istilasından yollarda yürümekte zorlanılan, oturacak yemek yiyecek yer bulunmayan tüm güzelliği kışın ortaya çıkan, taş evleri butik otelleriyle ün salan sahilden uzak tatil beldesi

   
 3. İzmirle ilgili açmak istedigim bir konunun onaylanmaması ile yaşadığım hayal kırıklığı geçmemişken izmirle ilgili olduğunu gördüğüm ve entry girmeliyim dediğim konu.

  Televizyonda ya da sosyal medyada gördüysem bile hatırlamadığım ve alaçatı'ya gitmememe rağmen konu yazarının bahsettiği evleri ve dar sokakları hayal edebiliyorum.

   
 4. izmirin turist akınına uğrayan ve yazın aşırı kalabalık olan çeşme ilçesine bağlı olan mekan. gündüz rüzgar sörfü, kumsallara kurulan beach club ları, geceleri ise eğlence mekanları,lüks restoranları ile oldukça pahalı bir yerdir.

  özellikle akşam saatlerinde araba koyacak otopark bulmak bile zordur. Tabi alkolün de etkisiyle zaman zaman çeşitli yerlerde kavgalar ya da silahlı-bıçaklı tartışmalar olabilmektedir.

   
 5. egenin meşhur pazarı burada bulunmasıyla ünlüdür alaçatı pazarı.

   
 6. denizi olmayan yerdir

  Çoğu insan denizi var zannederler ama yoktur.

   
 7. maskov maskovski'nin düzenli olarak gitmediği yer.

   
 8. kazık yemek için yapılmış harika tatil yeri.

   
 9. Bodrum, marmaris gibi populer tatil beldelerinin onlarin tabiriyle köylülerin istilasina uğradığını düşünen milletin her degerine düşman ittihatcilarin kendileri için uydurduklari yeni özel mekanlari. Gidip rahatsiz etmeyelim. Rahat rahat rüzgar sörfü yapsinlar.

   
 10. survivor 2016 yarışmasında gönüllüler takımının serkay isimli yarışmacısının sürekli bahsettiği yer. artık gına getirmektedir ve havan batsın dedirtir.

  konuyla ilgili 3 adam skecinde çok güzel dalga geçmiştir.

   
  (Bkz: 3 adam survivor skeci)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.