1 2 3 4 5 6 7 8

akıllı süpürge

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yeni kurbanlar ve yeni deneyimlerde sonra ancak gözledikten sonra alabileceğim alet.

  Etten önce çömleğe düşmemem gerektiğini öğrenmişimdir.

   
 2. Kablolu elektrikli süpürge ve şarjlı kablosuz süpürgeden çok daha farklı bir cihaz.

  Cihazın farklılığı işi kendi kendine yapıyor olmasından kaynaklanıyor.bu cihaz otonom ve yapay zekaya sahip!eğer bu cihaza sahipseniz süpürme konusuyla ilgili artık üzerinize düşen bir sorumluluk kalmıyor.süpürme işinin sorumluluğunu kullanıcının belirleyeceği görevler dahilinde tamamen bu cihaz üstleniyor.wi-fi ile bağlı olduğu için siz evde yokken bile bu cihaza evi süpürmesi görevini verebiliyorsunuz.

  Evimdeki bir cihazın ne kadar gerekli olduğu konusuna 'bu cihaz tamir edilemez halde bozulursa ne yaparım' sorusuyla cevap arıyorum.

  Robot süpürgem bozulursa hemen yenisini ve maddi imkanlar dahilinde mümkün olabildiğince donanımlı ve güncel bir modeli alırdım.

  Almayı planlayanlar ve Xiaomi(roborock) markasını düşünenler için s5max ve daha üzeri modellere öncelik vermelerini tavsiye ederim.

  Ayrıca bu konunun başlığı daha önce açılmış yahu, başlık çöplüğüne dönmemek için lütfen arayın.bulanlar ancak arayanlardır

   
  (Bkz: Roborock)(Bkz: robot süpürge)(Bkz: aramaya inanmak)
 3. Tv de evin kedisi tarafından tanımlanamayan cisim (ufo) gibi algılanan robot süpürgelerin videolarını gördükçe yüzümde hoş bir tebessüm oluşturan, epeydir almaya niyetlendiğim, bizim evde hiç de zorlanmayacak olan, sanırsam almak için biraz daha ucuzlamasını beklediğim pratik bir ev temizliği aracıdır. Kullanan arkasaşlarım öve öve bitiremiyor, memnun olmayanı duymadım; demek ki gerçekten işlevsel bir ürün.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.