1 2 3 4 5 6 7 8

ahbap derneği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. şarkıcı haluk levent ve yakın arkadaşlarının beraberce kurdukları maddi ve manevi yardım derneği. bu yardım derneği birçok konuda yardıma muhtaç olduğu tespit edilen insanlara yardım etmeyi hedeflemiştir. yaşam hakkı çerçevesinde dayanışma hareketidir. din, dil, ırk ayrımı yapmadan insanları birleştirmeyi, sevgi ve saygı çerçevesinde kültürel değerleri koruyarak bir arada ortak hedefler doğrultusunda çevreye ve insanlara faydalı olmayı konu edinmiştir. örneğin öğrenci ya da yardıma muhtaç olup da imkanları yetmeyen, yaşama hakkını kullanamayan kişileri tespit edip onlara beraberce maddi yönden yardım edilir. aynı zamanda çevre ve hayvan haklarını korumak da esaslarındandır. gerek temizlik ve gerekse hayvanların bakımı da üstlenilir. kültürel değerleri koruma yolunda dikkat edilir. ahbap derneğinin birçok yerde temsilcilikleri vardır. derneğe üye olan kişiler yardım amaçlı bağışta bulunurlar. zaten son zamanlarda da sosyal medyada ve televizyonda şarkıcı haluk levent'in zor durumda olup da hakkını savunamayan birçok insana yardım ettiğini ve yardım konusunda öncülük ettiğini görmekteyiz.

   
 2. haluk levent

   
 3. Bana " Vay be" dedirten dernektir.

   
 4. ...adam gibi adam, şarkıları mesaj içerikli ve de çok güzel...ahbap ise harika bir sosyal dernek

  ...tv de izlemiş,dinlemiştim;örnekleriyle tanıtmıştı derneği güzel insan.

  ...bir nev'i robin hood'u günümüzün ...de paraya el sürülmeden yardımın yapılıyor olması biraz daha ulvi bir duruş ...dediğim ; ihtiyaç fazlası bulunan kişi/kurum veya bağışçısıyla, ihtiyaç sahibini buluşturmak suretiyle sağlanan sosyal - çevreci, özetle insancıl bir yardım derneği imiş ahbap.

  ...yolu açık olsun...

  ...helal olsun haluk levent'e...

   
 5. eskiden çeklerle başı belada olan ve bu durumu atlatan, acayip hümanist izlenimi verenlerin reklamla iyilik yaptığı derneğin ismi sanırım.

   
 6. muhtemelen haluk levet'in de hiç beklemediği kadar popüler olan ve bir o kadar da işe yarayan proje.

  seviyoruz reyizi. yaşayan efsane, efsanesini artırıyor

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.