1 2 3 4 5 6 7 8

adem kılıççı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1986 doğumlu, Avrupa şampiyonasında ikinciliği ve akdeniz oyunlarında şampiyonluğu bulunan boksör.

   
 2. alttan almayı bilen,kibar,naif bir kişilik olarak görüp sevdiğimiz Fenerbahçeli olmasının da ayrıca gönlümüzde yer ettiği boksör olan survivor yarışmacısı.

   
 3. ada konseyinde oy kullanırken yazdığı kağıdın arkasına "swordsman" ifadesi kullanan yarışmacı. bu sezonki favorimizdir kendileri.

   
 4. oyunlardaki başarısının yanı sıra,kaybettiğinde rakibi tebrik etmesini bilen,efendi,ağır başlı olan fenerbahceli boksör. favorimizdir kendisi hala.

   
  (Bkz: survivor 2017)
 5. uzun süreden beri halkın çok büyük kesiminin desteğini alarak ilerleyen ve şimdiden survivor 2017 şampiyonu gözüyle bakılan adam gibi adam.

   
 6. ünlüler adasında 2 kişi hariç neredeyse herkesin hışmına uğrayan ama yine de dik durarak takdir toplayan adam gibi adam.

   
 7. sağcısı,solcusu,muhafazakarı,milliyetçisi,atatürkçüsü her kesimden insanı birleştirici özelliğe sahip ve özlediğimiz adalet,efendilik,iyi niyet duygusunu ekranlara taşıyarak survivor yarışmasında haddinden fazla destekçisi olan yarışmacı.

  yolun açık olsun adem,inşallah sen kazanırsın acunun her türlü oyununa rağmen.

   
 8. survivor adasına düşen ilk adam tanesi.

   
 9. her türlü entrika ve kumpasa rağmen sabırla adamlık yapan adam.

   
 10. survivor yarışmasında her fırsatta karakterden düzgünlükten bahseden vatanımızı milletimizi bayrağımızı temsil etmesi gereken olimpiyatlarda doping yapan ülkemizin marka değerini kalitesini karalayan bir insandır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.