Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

9 mart galatasaray lh fenerbahçe ülker maçı

paylaş araştır

1. beko basketbol liginde bu akşam oynanacak karşılaşmadır. ergin atamanın cezalı olduğu, takımdan ayrılan oyuncular nedeniyle rotasyonu iyice daralan galatasarayın seyirci desteğini arkasına alacağı ve son zamanların formda ekibi fenerbahce ulkeri konuk edeceği maç.

2. Dünkü galibiyetin üstüne kaymaklı ekmek kadayıfı tadında geçmesini beklediğim maç. Ayrıca koç Obradoviç'in doğum gününe denk gelmesi ayrıca manidar.

3. ender Arslan'ın da sakatlığı sebebiyle kadroda olmaması sebebiyle takımımın oyun kurucusuz oynayacağı karşılaşma, seyirci baskısı ne olursa olsun basketbolda oyuncu kalitesi gerçeği vardır, rotasyonu dar olan Galatarasay hiç bir şekilde kazanamayacaktır, bir ihtimal son periyota kadar götürür ama sonucu kaçınılmaz mağlubiyettir.

4. pocius ve enderin de sakatlıkları sebebiyle kadroda olmadıkları, galatasaray adına sahaya çıkacak 11 oyuncunun 5 tanesinin genç takımdan alınacağı maçtır. fenerbahçe ise ciddi düşünürse rahat kazanacağı gibi gözüken ama ne olursa olsun galatasaray deplasmanı şartları zor olur dedirten maç. fenerbahçe ülkerin cuma günkü olympiakos deplasmanını da düşününce kendilerini çok zorlamayabilirler-yenilmek pahasına da olsa-

5. galatasarayın olağanüstü üçlük performansıyla seyirci desteğini arkasına alarak, hakemlerin de seyirciden etkilenerek zaman zaman etkide kaldıkları kararlar verdikleri ama sonuçta galatasarayın çok dar kadrosuyla obradovicin fenerbahcesini yendiği maç. umarım fenerbahce ders çıkarır ve olympiakosu yenerek grup liderliği yolunda dev adım atar.

6. takımımdan özür dilediğim karşılaşma, vallahi utandırdılar, onur mücadelesi verip 6 kişiyle Türkiye'nin en pahalı kadrosunu mağlup ettiler.

umarım bu maçtan sonra yönetim de biraz sahip çıkar şubeye.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.