Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

7 şubat 2015 Fenerbahçe Trabzonspor maçı

paylaş araştır

1. Sow'un kobrayı ts nin üstüne salacağı maç.

2. fenerbahçe nin trabzonspora en az 3 gol atarak galip geleceği maçtır.

3. Trabzonsporda Bosingwanın, Fenerbahcede ise Emre ve Alperin büyük ihtimalle oynayamayacağı maç.

(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: trabzonspor)(Bkz: futbol)
  4. Haftanın süpriz kuponlarında olması gereken maç

5. Trabzonspor başkanının gereksiz tehditleriyle durduk yere ortamı germeye çalıştığı provake etmeye çalıştığı karşılaşma. Maçta kasıtlı hakem hatası olması durumunda takımını maçtan çekeceğini söylemiştir. Lafta kalmaz umarım..Pistlerde de görmek isteriz..

(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: trabzonspor)(Bkz: futbol)(Bkz: İbrahim Hacıosmanoğlu)
  6. maçta fenerbahçe lehine kasti 'hata' olacağını ima eden fenerbahçe taraftarlarının ibrahim hacıosmanoğlu'nun sözünü tutmasını istedikleri maçtır.

7. karşılıklı kaleyi bulan şutlar dışında çok da heyecanı olmayan, kimsenin takımı sahadan çekmediği ve 0-0 sonuçlanan maç. bir de fenerbahçe'nin penaltı istediği 1-2 posizyonu da ekleyebiliriz.

8. Mafya babası kılıklı adamın ettiği telefonla puanı garanti altına aldığı, tehlikeli frikik olur diye ceza alanı çevresinde faul çalınmayan, trabzonluların her yere düşüşlerine faul çalınan,caner erkinin kırmızı kart gördüğü maç.

Kulüplere tavsiyedir: Maçtan önce maçın hakemini arayın, tehdit edin, baskıyı kurun puanı kapın..Zihniyeti bozuklar..

9. bu maçtan sonra söyleyebilirim ki.

türkiye de futbol hakikaten bitmiş maç boyunca heyecanlanmayı bırak uyumamak için zor tuttum kendimi futbol kalitesi zayıf bi maçtı.

kendimize bence başka bir branş bulalım ülke olarak.

10. hakem odası basmakla övünen takım taraftarlarının hakemi telefonla arayan takım başkanını eleştirdikleri maçtır. hakem trabzonspor'un yanındaydı çünkü fenerbahçeye beleş penaltı vermedi, ofsayttan gol de attırmadı. üstüne 3 tane trabzonsporlu oyuncyu ilk yarım saatte ufak sertliklerden sarıyla cezalandırdı bu sayede trabzonspor'u kendi yarı alanında oynamaya hapsetti bir manada. trabzon çok da top oynamadı, fener de ahım şahım değildi hani.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.