Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

5 şubat 8 şubat çaykur rizespor beşiktaş maçları

paylaş araştır

1. 5 şubatta Ziraat türkiye kupasında, 8 şubatta da ligde oynanacak olan maçlardır. Türkiye Kupası maçında iki takımın da maça asılmayacağını düşünüyorum. Zira düşme hattındaki rizespora ligde alacağı puanlar çok daha gerekli.

(Bkz: beşiktaş)(Bkz: ziraat türkiye kupası)(Bkz: futbol)(Bkz: beşiktaşın şubat 2015 fikstürü)
  2. Bugün oynanacak olan karşılaşmaya iddaa beşiktaşa 1.60 Ç.Rizeye 3.75 beraberliğe 3.20 oran vermiştir.

(Bkz: iddaa)(Bkz: günün iddaa kuponu)
  3. uzak durulması gereken maç. hiko'nun rizesine ligte güvenilir ama kupada değil.

4. hikmet karamansız çaykur rize ligdeki ilk yarı maçında beşiktaş ile barabere kalmıştı ki o maçta takımın başında mehmet özdilek vardı. kupada ise hikmet karaman önderliğinde çaykur rize beşiktaş'ı ilk maçta yenmişti. bu nedenle ve 2 maçın da deplasmanda olması sebebiyle beşiktaş açısından zor geçeceğini düşünmekle beraber beşiktaş'ın her iki karşılaşmayı da kazanacağına inanıyorum. bu arada, çaykur rizespor'un ilk maçtan sonra beşiktaş istanbula gidip tekrar gelmesin diye ligdeki maça kadar beşiktaş'a tesislerini kullanma izni vermesi ve ve beşiktaş'ı ağırlayacak olması da takdire şayan.

5. ilkinin seyircilerin uyuduğu ve 0-0 eşitsizlikle sonuçlandığı maçlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.