Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

5 ekim 2020 ekşi sözlük boykotu

paylaş araştır

1. londonphile kendisinden özür dilenerek sözlüğe geri alınana ve alexandraarzat tekrar çaylak yapılana kadar sözlüğe yeni bir şey yazmama boykotudur.

Genel Müdürün yaptığı ekşici tribi'nden ortaya çıkan sonuç.

Ben de buradan bu boykotu sonuna kadar destekliyorum. Hadi benim başlığımı ve entryimi sil ekşici tribi hade bakem..

2. desteklediğim boykot.

3. kanzuk adlı kişinin olayı "körükle körükle" götürmesidir. bir açıklama yapmış ne dediği belli değil. artık ekşiciler sabaj akşam kanzuk'u konuşurlar. elif can yetimin günahınımı aldı ney..

4. ekşi de devrimdir.

5. kokuşmuşluğun her alana bulaştığı durumdur.

6. ekşide bi haltalar olmuş ama ne anlamadım dediğim eylem

7. Başlığı açan yazarın bilgi vermemesi nedeniyle merak edenlere özetleyeceğim konu.

Olay, kanzuk denen ekşi sözlük ceo'su tirreğin manitasını sözlükte yazar yapması üzerine çıkıyor. Bunun haksızlık olduğunu dile getiren bir yazar sözlükten uçurulunca onun ve haksız yere uçurulan diğer tüm yazarların sözlüğe geri getirilip kanzuk'un manitası da çaylak yapılana kadar bir grup yazarın içerik girmeyi durdurma kararı alması olayı kısacası.

Sözlük kurallarının adamına göre işletilmesi böyle olaylara neden oluyor.

Sözlüğün sahipleri kendilerini küçük birer rte sanıyorlar. Sonra olay ayyuka çıkınca da alaynedercesine açıklamalar yapıp insanları salak yerine koyuyorlar. Gerçi daha önce de benzer vakalar yaşandı ekşi sözlükte. Sonra yine sular durumsuz söylenen söylendiğiyle kaldı. Özür dilemesi gereken tipler de pişkince devam ettiler diktatörlüklerine. Bunda da böyle olur.

Buralarda başlık açılıp konuşmaya ve yazmaya değer bir konu değil kısacası.

8. med-czr sayesinde öğrendiğim konu. diktatörlüğün olduğu yerde saçmalık bol olur öyle anladım

9. sonucunu merak ettiğim boykot.

gidip bakacağım demiştim ama fırsat bulup ekşi sözlüğe uğrayamadım. yalnız türk dizilerine taş çıkartacak derecede olaylar yaşanmış. tam da dizi çekilir bunun üzerine. aşk, entrika, çekemezlik, ali cengiz oyunları. tam da istediğimiz türden.

urfa bana küsmüş yazarımızdan ricam, boykotun sonucunu haber edin.

(Bkz: türk dizileri)(Bkz: ali cengiz oyunu)(Bkz: Urfa bana küsmüş)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.