Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

40 lı yaşlardaki kadınlar

paylaş araştır

1. Genç kadınlara karşı fazlaca eleştirel olabiliyor bazısı. İnsan her yaşta güzel. 40 yaşında kadın erkek ayrımı yapmaksızın bazı hastalıklar başlıyor. Stresten uzak, sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen insanlarla standart ve standart altında yaşamı olan bir insanın 40 lı yaşları pek aynı geçmez.

Gençlik çok güzel bir şey işte. Enerjin var, hayal kırıklığın az, insanlara halen güvenin var. Belki ondandır gençliğin bu denli güzel olması.

2. Bu yaşlar olgunluk yaşı.Hayatta birçok tecrübe edinilmiş,hatalardan dersler çıkarılmaya başlanmış, özgüvenin daha da geliştiği,tek başına sorumluluk alıp ,daha sağlam adımlar atılabilen yaşlar...Artık hayatta herşey canınızı sıkamaz bu yaşlarda daha sabırlı, daha olgunlaşmış biri olmuşsunuzdur .Hele ki hayatınız da fırtınalı geçmişse ,tüm yorgunluklsra rağmen daha güçlendiğiniz,hamken piştiginiz yaşlardır bu yaşlar ...Tabi bunları sadece kadınlar için yazmadım. Erkekler için de geçerli. Ancak hayatta gördüğüm kadarıyla çoğunlukla erkekler daha geç olgunlaşıyor sanki.. Tabi şunu göz önünde bulunduracak olursak ,peygamber Efendimiz s.a.v e de 40 yaşında ilk vahiy gelmiş...Tam olgunluk yaşı

3. Ne istediğini bilen kadın diye bir yorum okudum :)) istisna miyim acaba :)) 40 yaş evet şu an tam burdayım, yorgun ,olgun,içindeki çocuk canlı, insanlardan uzaklaşmayı seçmiş, sakinlik ve dinginlik isteyen bir haldeyim ,ne istediğimi hala bulamadım:)

4. Hayatın olgunluğunda ve tecrübesinde, zamanın kıymetinde olan daha sakin ve anlayışlı kadındır

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.