Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

35 yaşındaki kızın 27 yaşındaki erkekle evlenmesi

paylaş araştır

1. yadırganmayacak bir durum, neden olmasın ki ?

2. Neden öyle bir başlık açılmış çok tuhaf olanı bilniyor gibi yapıyorsanız bisi diyemem

Uzak deil gecenlerde evde bi programda 18 yasinda ki kızı 54 55 yaşlarında ki hocası ile kaçmış

Daha nicesi 60 70 yaşındaki adamlar 15 18 yas arasında kız ile 3vlendi qsk evliliği! Dediler

Kadın da evlenebilir yaş büyük olunca sevgi olmuyor mu şimdi

Bence bu yaş gayet normal bide

3. Kocası genç olan kadın geç yaşlanır ileriki yaşta hemen hemen aynı yaş görünürler.

4. Doğru olmadığıni düşundüğum durum ...Erkekler genelde kadinlardan daha geç olgunlaşıyor.Bir aile sorumluluğunu alacak olan erkeğin, bir yaş da olsa, kadından büyük olması daha doğru .İstisnalar olsa da ,genelde evliliklerde sıkınti olabiliyor .Evet peygamber Efendimiz s.a.v 'in ilk eşi Hz.Hatice evlendiklerinde 40 yaşindaydi .Peygamber Efendimiz s.a.vde 25 yaşındaydi. Ama o bir peygamberdi ve olgunluğa sahipti.Şöyle bir şeyde yazayim.Erkek kadindan büyük olmalı ve aralarında yaş farki çok olmamali .Üç yaş olabilir bu ideal olanı.

5. Biyolojik saat menopoza beş var,

Burnuma belki aşk kokusu gelir.

Mahalle basmaktan pestile çevirmiş,

Artık evlenmek lazım gelir

6. Sanki 53 yaşındaki adam 9 yaşındaki kizla evlenmis gibi yaygara koparmayin başlıkta

Normal bir durum, sıkıntı yok 35 e 27 de :)

7. spoiler

Bu evlilik anlayışına minik örnek :)

8. bana ne ki,

hiç ilgimi çekmeyecek bir konu.

9. Neden tuhaf karşılandığını anlamak için entryleri okudum.

Bize ne ki bundan diye düşünüyorum an itibariyle.

10. normal şeyler.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.