Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

35'inden sonra

paylaş araştır

1. #18pg kesinlikle öyle.

hele ki fazlalıklardan kurtulduğunda daha da iyi oluyor ve daha da iyi olacak.

umutlarla dolu zaman dilimi

2. Herseyi olgunlukla karşıladığın dönem.

3. 10 yıl önce, 15 yıl sonrasına mektup yazmak diye bir etkinliğe katılıp, zamanın ne cabuk geçtiğini, yazdığım yıldan 5 sene sonra mektubu bulmam sayesinde anladığım ve şu an 5 yıl sonrası için bir tahmin yürütecek olmamın o zamanki uzaklık algımla aynı olduğunu farkettiğim , zamanın cok cabuk geçtiği fikrinde karar kılarak ,buna rağmen kendimi başarıdan başarıya koşmuş bir anne olarak gördüğüm zaman dilimi. koşarken biraz yorulmuş o yüzden kazayaklarına botoks yaptırabilir. gülücük. (yaşımı hesaplayana adana kebap)

4. 35 ten öncesinin sorgulanması halidir.

5. İlk Entryden bu yana oldukça ivme kaydettiğimi bana bir kere daha farketti ren konu

Konu açalı 2 sene, 35imden sonra olalı 3 sene olmuş.

Seviyorum Her Yaşımı

Bana katkısı büyük her yılımın

6. mecazi olarak yolun yarısını geçtiğimiz vakitlerdir. eskisi olmayan hayatta artık tek bir soru vardır: nereden geldim, nereye gidiyorum ??

7. ergen çiğliğini atıp, pişmeye başlanan dönem. ateşin altını kısmayı unutmayın, ağır ağır, özünü alarak...

8. 35 inden sonra insan birikim yapmaya, kazandıkları ele avuca gelmeye başlıyormuş. Daha dün bir arkadaşım dedi ve cidden mantıklı geldi.

Sanırım o yaşa kadar yaşamak, doymak sonrasında para denen o aracı değerlendir ek en doğrusu.

9. kendi hayatıma dair bir değerlendirme yaparsam şayet bu konudan yola çıkarak; en verimli olarak ifa ettiğim dönem benim.

35'inden önce yaşanan her şeye -olumlu, olumsuz- bana katkı gözüyle bakmaya başladığımdan bu yana;

35'inden önce yaptığım ve hata diye nitelendirdiğim şeylerden ders almayı öğrendiğimden bu yana;

pek çok şeyin benim sağlığım ve kalbimden daha değerli olmadığını öğrendiğimden bu yana;

ötelenen ertelenen ne varsa yapmak için geç olmadığını gördüğümden bu yana;

hayatımdan -bana katkısı olmayan- gereksiz pek çok şeyi çıkarmanın; onların hayatımda olmalarından daha faydalı olduğunun farkına vardığımdan bu yana;

....

10. 1.5 yıl sonra dahil olacağım ruh hali

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.