Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

31 mart 2015 buzdolabındaki bütün yiyeceklerin bozulması

paylaş araştır

1. türk milletini mağdur eden vahim durum. etin kilosu kaç para haberiniz var mı, yazık günah... kimse bunun sorumluları ortaya çıkıp hesap vermeli. evet.

2. elektronik eşyalarla o kadar bütünleştiğimiz için, an itibariyle derin dondurucu da ve buzdolabında bulunan yiyeceklerin erimesi sonucu çöpe gitmesi ile sonuçlanacak can sıkıcı durum.

3. fukaralıktan buzdolabı zaten boş olan asgari ücretli yurdum insanını pek de ırgalamayacak durumdur. varsın ensesi kalın kodamanlar düşünsün, buzdolabındaki yiyecekler bozulursa da yenisini alırlar zaten.

4. BENCE ENERJİ BAKANI TANER YILDIZA BİR MAİL ATILARAK YİYECEKLERİN PARASININ İSTENEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM DURUM, TABİ VERİR VERMEZ ONA KARIŞAMAM ÇÜNKÜ TRAFOYA KEDİ GİRME DURUMU OLABİLİR

5. 31 martta elektiriklerin uzun bir süre kesilmesiyle birlikte dondurucudaki yiyeceklerin buzlarının açılarak hemen tüketilmesi gereken durum. Kişinin o kadar yiyeceği tek başına tüketemeyeceği durumda dağıtması gerekmektedir.

6. poşete mi koyuyoruz hemen bozulsun, at öyle buzdolabını çöpe

7. akşam saatlerinde oturduğum sitede , etler bozulmadan yiyelim bari düşüncesiyle köfte kokularının yayılmasına sebep olan durum.

8. dün saat 10 buçukdan akşam saat 7 ve 8 lere kadar giden elektiriğin ardından sanayici ve üreticilerin endişelenmesinin yanında kasaplarında dolaplarındaki 20-30 bin liralık etleri için endişelenmesi durumudur.

9. çok fazla karşılaşılmayan hadise. en azından bir fabrikanın durması, işlerin aksaması, hastaların kritik saatler geçirmesi gibi durumlardan daha az düşünülendir. bu serin havalarda buz dolabında duran bir besin maddesi, elektrikler kesilse de bir gün boyunca kendini koruya bilir. erkeklerin bunu bilmemesi doğaldır elbet...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.