Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3.dünya savaşı

paylaş araştır

1. şimdi şu arkadaşları piste alalım:

öğrenilmiş çaresizlik, cam tavan sendromu, etrafına çizgi çekilmiş karınca, sütün içinde zıplamaktan vazgeçen kurbağa, kaçmayan köpekbalıkları ...

hikayeleriyle kafamızı ütüleyen deneyimli akıl hocaları

azami gayretle dünyanın gidişatını tersine çevirsinler.

söz biz de yardım edecez.

valla bak, söz veriyoz.

2. çok uzak olmayan savaştır ama biz görür müyüz bilmiyorum gelecek gelmekte olan

3. Nükleerler, yapay zekalar, robotlar, insansız savaş araçları, uzaktan müdahale teknolojileri, biyolojik silahlar ve daha niceleri düşünüldüğünde medeniyetin tamamen çöküşüne sebep olabilecek bir savaş

Bu savaşın potansiyeli devletleri korkutuyor olmalı

4. 2003 de başlamış olan savaştır

'50 yıllık savaşa hoşgeldiniz .......' gözümün içine bakılarak söylenip asla unutmayacağım cümledir

5. Amin,

evet adamların çeşitli coğrafyalarda kendilerine sığınak yaptırdıkları haberlerini duyuyorduk ama çok da kaale almıyorduk galiba.

Hatta bir gün demişti ki:

Yahu bu adam yıllardır tv programlarıyla hayatta kalma dersleri veriyor. Ben kıllanıyorum ne iş, çok mu lazım tabiatta hayatta kalma teknikleri, var bir şey ama dur bakalım.

sadece beni bağlayan, çünkü hiçbir bilimsel dayanağı olmayan, ve kendisini gerçekleştirmemesini umduğum kehanet gibi bir durum olduğu için dillendirilmeyecek olan vaziyete göre kabaca: " Oha inşallah gerçek çıkmaz, çünkü çok gerçekçiydi, tarihine kadar söyledi her kim idiyse. "

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.