Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25 Şubat 2018 Beşiktaş-Fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. fenerbahçenin en çok sevdiği,en iyi hazırlandığı deplasman.moraller yüksek,herkesin keyfi yerinde.agresif ve dayanıklı bir takım haline geldi fenerbahçe,Giuliano ile de yaratıcı.Beşiktaş münih maçına kilitlendi,ordan alınacak kötü sonuç zaten düşük olan moralleri iyice dibe çeker.cezalılar formsuz oyuncular...berabere biteceğini düşünüyorum,fenerbahçe galibiyeti sürpriz sayılmaz.fener istediğini alır...

asıl kavga 1 mart perşembe günü!!!

2. ligde geri düşmek istemeyen beşiktaşın başta çirkef hocası ile tüm pisliklerini yaparak kazanmaya çalışacağı maç.

3. dünkü bayern hezimetinin ardından tff nin kıyak yaparak taliscayı kuralsız da affedeceğini düşündüğüm maç. adil olup ta cezasını çekerse beşiktaşın organizasyon anlamında işi çok zor olur.

4. tff nin Cüneyt çakırı atadığı maç. direk şenol güneş yönetseydi. tekmeler çift dalmalar havada uçuşur.

5. tff nin beşiktaşın yarıştan kopmasını istemediği için Cüneyt çakırı verdiği maç.fener hayatta kazanamaz.

6. tetikçi cüneyt çakırın Fenerbahçeyi ince ince doğrayacağı maç.maçın berabere bitirilceğini düşünüyordum,herşey bitik beşiktaşın lehine çevrildi.

7. Şikeci fenevsporun maçı yönetmesi için ali palabıyığı istediği maç.

8. tff nin taliscanın cezasını reddedip onun yerine daha iyisini yapalım size diyerek eyyamcı Cüneyt i verdiği maç.ince ince değil baya bildiğin dosdoğru doğrayacak herif.

9. Femerbahcemizin fernandaonun golüyle 1-0 önde götürdüğü maç.

10. Ilk yarısını Fenerbahçe'mizin 1-0 önde kapattığı maç.haydi çocuklar ! Böyle devam..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.