Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25 milyon kürt türkiye'de rahatsız

paylaş araştır

1. spoiler

hdp li hasip kaplanın yeni zırvası.

2. işte kapı işte sapı, beğenmeyen defolup gitsin dediğim açıklama.

3. memnun olmayan defolup gidebilir dedirten saçma açıklama.

4. Hasip kaplan in tayyiplige soyundugu aciklama. Baktiki kisiler sayidan ibaret bende aynisini yapayim demis. 50+1 ci yurttasi sayidan ibaret yapan bakis acisi

5. onlarca yıldır bunun lafını bunun ederek, iki milleti birbirine düşüren, bir de uyduruk neci olduğu belirsiz soysuzlardan oluşan örgütü destekleyerek, "20bin lira maaş alırken", doğuda iş bulamayan ve üç kuruşa muhtaç olan vatandaşın sesi olduğunu söyleyen! çakma kaplanın deli saçması açıklaması.

6. iftira niteliğinde sırf konuşmuş olmak için söylenen saçma sapan söylemdir.

7. kendisini 25 milyon kürt vatandaşın sözcüsü zanneden kendini bilmezin açıklaması

8. türkiyede 25 milyon kürt mü varmış diye düşündüren söz.

9. hala kürtler üzerinden siyaset yapmaya çalışan kişinin saçma sapan sözlerinden biri.

ne kadar kürt var bu ülkede bilmem, oturup da senin gibi saymadım da. çünkü bunlardan daha önemli işlerim var. ülke kurma hayalleri kurduğunuz dönemde nüfus sayımı falan mı yaptınız ne? ne kadar komiksiniz, siz böyle. güldür güldürün programına katılın ve bu sözleri orada söyleyin de katıla katıla gülelim.

hadi dediğin doğru olsun, sadece 25 milyon kısmı için diyorum ve onlarla tek tek konuştun ve sana gidelim mi dediler, istemiyoruz mu dediler. eğer böyle bir istekleri varsa al yanına memnun olmayanları suriye'ye gidin ama kötü haber var sana, orada da türk ordusu var.

her zamanki gibi kürt/türk kavgası çıkarma çabaları devam ediyor. benim yaşadığım şehirde de kürtler var ama hiçbirinin bu tarz bir isteği yok. sen yanlış kürtlere sordun yada pkk'ya sordun, yanlış kapı..

10. rahatsız olanlar pkk zihniyetindekilerdir ki onlarda milyonu bulmaz. geriye kalan kürt kardeşlerimiz asıl bu ve bunun gibi açıklamalardan rahatsız olmaktadırlar. ve tabii ki biz türkler de. çok yakında kürt-türk ayrımı yapamayacağınız, eskiden olduğu gibi tek yürek bir türkiye doğacaktır içerisinde hainlerin barınamayacağı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.