Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.12.2016 cska moscow vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. euroleague 14.haftada oynanacak olan ve saat 20.00 de başlayacak olan maç.geçen yılın dramatik finalinde karşılaşan iki ekibin finalden sonraki ilk buluşması. gönlümüz fenerden yana ama de colosuz bile cska favori maalesef.

2. bu sezon deplasmanda oynadığımız büyük maçların tamamında etkisiz görüntü çizmemizden dolayı bize umut vermeyen maç. ama geçen senenin rövanşı gibi görülüp hem de onların sahasında esktra ekstra motive olarak çıkabilmemiz de mümkün. intikam maçı olsun inşallah.

(Bkz: dişe diş kana kan intikam intikam)
  3. Bizler için korku filmi tadında olan maç.acaba çıkmasak mı dedirtir.kaldı ki de colo yok,teo belirsiz.bir de onlar olsa vay halimize.

4. Ilk çeyrek başa baş giderken teo oyuna girdikten sonra cskanın farkı açarak ilk çeyreği 23-13 önde götürdüğü maç.

5. Ikinci çeyreğin ortalarına Doğru Fenerbahçe'nin sert savunmayla farkı üç sayıya indiği maç.

6. Fenerbahçe'mizin defalarca öne geçme fırsatını kullanamadığı ortamda ilk yarının 41-36 cska üstünlüğü ile biten maç.biraz daha sert durmak gerek.

7. Ben dahil birçok fenebahçeliyi şaşırtan ve gururlandıran maç.allahım sana geliyorum o nasıl uzatma oynamak öyle.son çeyrekten itibaren sağlam savunmayla sürekli zor şutlara sürükledik ve her zaman da girmediği için sonunda kazandık.çok çok önemli galibiyet deplasmanda.

8. CSKA'NIN ağzının açık kaldığı, Özellikle uzatmada rusların bakakaldığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.