Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.09.2017 fenerbahçe vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. Güzel ve zevkli bir maçtı. Cenk in pozisyon net penaltı hatta kırmızı karttı. Onun dışında bence hakemin önemli bir hatası olmadı.

2. Sarı civcivlerin nasıl bir galibiyet aldıklarını çok iyi bildikleri maç.

3. Kargaların hakem de hakem diye ağladıkları maç.beter olun ağlayın ezikler.

4. işi gücü hakem konuşmak olan sarışın kız kardeşlerin küçüğünün kimin ağladığını çok iyi bildiği maç.

5. spoiler

Dünden beri Fener'in hakkı daha çok yenmesine rağmen kimin ağladığı ortada olan maç.

6. beşiktaşlı bir büyüğümüzün dediği gibi, madem hakemle yenildiniz haftaya kazanırsınız olur biter dediğim karşılaşma.

lehinize yapılan tonla hataya rağmen hakemler hakkında konuşmuyoruz, onlar da insan hata yapabilirler, çok üstlerine gidiyorlar diye savunmaya geçersiniz, hakem kararlarıyla yenildiğinizde de bu sözler hatırlatılır.

evet bjk'nin bir bariz golü, bir de bariz penaltısının verilmediği karşılaşma.

ama sizler, hakemi de federayonu da gömmeye gitmiyor muydunuz? bu maç başlığında yazıldı yav bunlar.

7. 22.09.2017 tarihinde saat 23:56'da 10.sırada bulunan entrym de skorunu verdiğim maçtır,oynasaydınız kazanırdınız ben oynadım dubai nusrette et yiyorum,selamlar

8. en azından Beşiktaş'ı hakemler kolluyor diyecek herhangi bir karakter yoksunu ile bir daha karşılaşmayacağımızın ispatı olan Maç.

9. 2 senedir hakemleri ağızlarına almayanların yine hak,adalet şeref gibi sözcükleri hatırlamalarına sebep olan maç. hem de aleyhlerine 2 kırmızı kart daha verilmesi gerekirken.. sizin futbol bilginizi seveyim ben..

10. hakemle kazandıklarını tüm dünya görmesine rağmen halen ağlayacak kadar ezik taraftarı olan kadıköyün çirkin hatırası.

(Bkz: fener ağlama)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.