1 2 3 4 5 6 7 8

23.02.2020 fenerbahçe vs galatasaray maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

1. ligde galatasarayı potada tutmak ve fenerbahçeyi psikolojik olarak iyice yarıştan koparmak için fenerbahçenin doğranacağını tahmin ettiğim, penaltısının verilmeyeceği, aleyhine penaltının çok kolay çalınabileceği , kurtarsa bile tekrarlanacağı maçtır.

(Bkz: abv)
  2. geçen sene hakem sayesinde(attığı golden önceki fegouli'ye yapılan faul) 1 puan kurtarabilen ve kurtardıktan sonra da Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik diyen vizyoncuların bu sefer yakayı kurtaramayacakları karşılaşma.

hakemler için muazzam gayretleri var ama, algıda paşalarımın üstlerine yok.

3. geçen sene haksız yere adam atıldığı halde 10 kişilik rakibi yenemeyen galatasarayın bu sefer top falan oynamadan kazanmaya geleceğini söylediği maç. var kayıtları vardı ellerinde ne oldu acaba. şampiyon yapılınca unuttular mı naptılar.

galatasaray her zaman adalet değil ayrıcalık ister.

4. Haksiz yere 10 kişi mi kalmak tabi mehmrt topalin attığı tekmeyi es geçince 9 kişi kalmadığına sukretmeyen fenerin attığı gol de ortada idi zaten. Kocaa teknik direktörü onları şampiyonluktan ettik söyleme acizligini görmemek ilginç..

Ortada geçecek bir maç hak eden kazansın dediğim sıradan bir lig müsabakası.

5. Trabzon'un şampiyonlukta önünün açılması için Fenerbahçe varını yoğunu ortaya koyup Galatasaray'ı yendi başlıklarını görmemize neden olacak Türkiye süper ligi 23.hafta maçı.

6. HAlil umut melerin yöneteceği maç

7. var hakeminin ise galatasaraylı abdülkadir bitigen olduğu maç. yine hakem pozisyonu kendi görmeyecek, sonra var çağırmayacak, duyamadım duyamadım diyip geçiştirecek.

8. Tarih yine tekerrür edecektir.

9. berebere bitmez ise Galatasarayın alacağı maçtır. uzun zamandır söylemek istediğimi şimdi söyleyesim var sanki bu sefer Galatasaray maçı alacak diyorum.

İnşallah rüya görmem. (gülücük)

10. lemina olsa kazanırdık derdim.

yok, açıkçası beraberliğe fit olduğum karşılaşma.

seri yumuşak, donk dengesiz, ciguli formsuz. bilmiyorum ne edecez

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam