Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2017-2018 sezonu şampiyonluk yarışı

paylaş araştır

1. ligin bitimine 5 hafta kala kıyasıya devam eden ve sezon sonunda nasıl bir sıralama ile biteceği tam bir 5 bilinmeyenli denkleme dönen yarıştır.

2. kimsenin artık kestiremeyeceği bir yarış haline geldi. Favorim Galatasaray deplasman fobimizi yenersek, ikinci sıra Beşiktaş var. Hak eden kazansın repligiyle entriyi kapatayım. (gülücük)

3. galatasarayın eğer beşiktaşı yenerse galatasarayın aksi durumlarda başakşehirin zirvede tamamlayacağını düşündüğüm yarıştır.

4. tuhaf bir şekilde fenerbahçenin ipi göğüsleyeceğine inandığım yarıştır.

şöyle ki;

galatasaray beşiktaşı yenecek ve fenerbahçeye geçilecek,

galatasaray oynadığı üç deplasmanın ikisinde puan kaybedecek,

başakşehir zaten illa ki puan kaybedecek,

fenerbahçe ise tüm maçlarını kazanacak.

tabi bu hesapları yaparken aykut kocaman'ı hesap etmedim, tüm maçları kazanırlar mı bilemem ama diğer ihtimaller olacakmış gibime geliyor.

hayırlısı.

5. Kontrolsüz destek ve hakem hatalarıyla basaksehir in sampiyon yapilmasini diledigim yaris.

Bizim insanimiz Akp nin ülkeye verdigi zararı cebindeki paradan anlamaz ama tuttugu takimdan anlar. Üçüz takim taraftarlarini ayni anda ortak reflekse itebilir basaksehir sampiyonlugu.

6. fenerbahçe hariç diğer 3 takım arasında devam eden yarıştır.

7. güzel ve heyecanlı bir lig. ilk dört takımında şampiyonluk şansı var. başakşehire yapılan açık bir devlet desteği maalesef bu lige şaibe düşürüyor.

8. Dağılın beyler...

(Bkz: şampiyon beşiktaş)

dağıldık dediğim konu.

10. fenerbahçeyi akıllarında saf dışı bırakanların fenerbahçenin gerisinde kaldıkları yarış.

(Bkz: su soğuk ama girince alışıyorsun)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.