Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20.11.2016 fenerbahce vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. Fenerbahçe'nin sahada içini varlık gösteremeyen Galatasaray'ı 2-0 yendiği, galatasaraylı iki oyuncuya bariz gol şansından kırmızı kartın verilmediği maç.sabrioo net elle oynuyor ve son adam pozisyonunda.penaltı pozisyonunda Serdar Aziz de son adam ama nedense kırmızı çıkmıyor.

2. Kadıköy'den bir türlü muzaffer ayrılamıyan Galatasaray'ın son hezimet maçı. 18 yıl olmuş, dile kolay ancak Sabri'ye ve cimboma değil...

gerçi ben 18 yıl öncesini de hatırlarım, münferit galibiyetlere rağmen sarının yanında pek kırmızıyı sevindirmedi şükrü saraçoğlu. e orası Kadıköy oradan çıkış yok. totem yaptım bu sene şampiyonuz...(gülücük)

3. tek gol pozisyonuyla biten, sıkıcı mı sıkıcı dünya derbisi.

biz çok kötüydük ama fener de abartıldığı gibi iyi değildi, van persie'nin kayarak vurduğu gol olmasa 0-0 biterdi bu maç.

şunu artık iyice anladım, bjk ciddi anlamda çok üst seviyede bizlere göre, adamlar peynir ekmek gibi gol pozisyonuna giriyor aman aman da pozisyon vermeden. lig bitti, yenisi başlasın.

4. fenerbahcenin kötü olan galatasaray karşısında bir şekilde golü bulacağını düşündüğüm ve korkak ve fener kalesine gelmeye niyeti olmayan galatasarayın maç boyu direnemeyeceğini düşündüren maç. yani van persienin ilk golü olmasa da bir şekilde alırdık bence.

5. sene başında 3-4 maç kazanınca şampiyonluk türküleri söyleyen ve kaybettikleri puandan ötürü bir miktar geride kalan fenerbahçe'yi tiye alan galatasaray taraftarının fena üzüldüğü maçtır.

zira sıralamada galatasaray fenerbahçe'nin altında kalıyor şu haliyle.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.