Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20.04.2019 galatasaray vs kayserispor maçı

paylaş araştır

1. Emre akbabanin rakibinin suratina tekme attigi pozisyona kirmizi kart verilmeyen ve sari kartla gecistirilen mac. 1 haftadir aglamalar ise yaramış. Ciksin konussun bakalim cirkef jabadayi yine.

2. Seyretmeye heves edemediğim maç.

Yok yani...

Arada bakıyorum da bu nedir...

Maç bitince haber verin

3. Emre akbaba yı atma, kayseri yi hemen harca.

Hakemin güdümlü ciktigi maç. Kayseri 4 net pozisyon yakaladi, birini atti. Atamazsan müdahele ederler, 5 dk da 10 kisi kalir , 2 gol yersin

4. Supporters üstadımın "üç gol" demek istediği başlık.

Sksjsjsjsjs

5. Şuan devre arası olan maçtır

Teknik konuşamıyorum affola (Gülücük)

6. Yoo iki gol. Mac 1-1 di ve net pozisyonlari kayseri yakaliyordu. Sonra 10 kisi kaldi kayseri ve 5 dk da iki gol yedi.

Mariano nun cok etkili oynadigi mac

7. Mac oncesi olacaklari soyleyince suclu oldugum baslik. Cigerini bilirim bunlarin ben. Adam surata ucan tekme atti yine atilmadi. En ufak pozisyona da cart kirmizi.

8. Gsmhk kardeşlerin 3-1 kazandigi mactir. Bu macta da var kayitlari yayinlansin mi, teknoloji var haysiyet yok mu.

19.dakikada mac 1-1 ken ucan tekmeye kirmizi veremeyen zihniywt, kadikoyde 30.dakikada olmayan mudahaleye kirmizi verip 65 dk rakibi eksik oynatabiliuor.

Artik fetoculeri temizlemek sart yeter bu ne.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.