Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

18.02.2016 galatasaray vs lazio maçı

paylaş araştır

1. uefa avrupa liginde son 32 turunda istanbulda oynanacak olan maçtır. galatasarayda son dönemdeki formsuzluğu ve taraftarların tepkisi nedeniyle umut bulut'un yedeğe çekilmesi ve podolskinin forvette oynaması bekleniyor.

italyan ekibinin teknik direktörü ise dün yaptığı basın toplantısında uefa kupasını önemsediklerini ve kupada sonuna kadar gitmek istediklerini belirtti.

2. Galatasaray'ın kazanmasını beklediğim, önümüzdeki Trabzonspor maçına göre daha çok şansımızın olacağını düşündüğüm karşılaşma.

savunma kelimesindeki -ma'yı olumsuzluk eki olarak algılayan semih oynamasın yeter.

3. galatasaray'ın turu geçemeyeceğini düşündüğüm eşleşmenin ilk maçı.

4. ilk yarısı 1-1 berabere biten mücadele. galatasaray sabrinin golüyle 1-0 öne geçti ancak lazio'nun golüne engel olamadı.

5. farklı bir şekilde sahaya çıkan cimbom'dan aslanlık beklediğimiz maçtır.

6. ikinci yarısı da ilk yarısı gibi 1-1 biten maç. galatasaray'ın italya'da işi çok zor olacak. temennimiz turu geçsin ancak ben pek ihtimal vermiyorum.

7. daha önceden tahminimde belirttiğim gibi 1-1 biten maç. rövanşta galatasarayın işinin zor olduğunu düşünüyorum. golü erken yemeseler iyiydi ama avantaj şu an lazioda.

8. mustafa Denizli'nin çıkardığı kadro ile ne yapmak istediğini anlayamadığım maç. utanmasa 11 stoperle çıkacak,

ayıptır, içeride oynuyorsun. rakip de barca, real vs olsa anlarım, lazio nedir?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.