1 2 3 4 5 6 7 8

14 bin farkla kimsenin kazandım deme hakkı yok

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. cumhurbaşkanı erdoğanın İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin açıklaması.

   
 2.  
  (Bkz: size kaç lazım)
 3. başkanlığı satın aldıkları gibi istanbulu da satın alacaklar.

  hafızalarınızı zorlayın, ne olmuştu? Muharrem seçim olduğu gün peş peşe açıklamalar, paylaşımlar yapıyordu. 'şöyle takipteyiz, böyle kontroldeyiz, yok yskdayız, yok sayımdayız' vs. seçim olduğu gün son paylaşımı saat 6buçuk 7 gibi yaptı. gece yarısı 'adam kazandı' fenomenini yaşadık. ertesi gece 10da ilk açıklama geldi. Muharremden 30 saat haber alamadık.ne kendisinden ne partisinden muharremin nerede ne yaptığına dair tutarlı bir açıklama gelmedi.

  bu esnada muharrem kaçırıldı diyenler oldu, karısı ve çocukları kaçırıldı muharrem tehdit ediliyor diyenler oldu, alkol komasına girmiş diyenler oldu. 30 saat sonra ancak yapılabilen açıklamasaysa saçmalıktan ibaretti. meğerse muharrem karısı çocukları ve üç dört kişilik bir ekip aniden otele kapanıp seçim sonuçlarını televizyondan takip etmeye karar vermişler. he canım biz de yedik.

  bu kadar süre en ufak bir haber alınamadığına göre bir yere kapandıkları mantıklı ama orası seçimin televizyondan takip edileceği otel odası değil, seçim pazarlığının yapılacağı kapalı kapıların ardı.artık muharremi neyle satın aldılarsa, seçim ardına bir iki yalan rüzgar yaptı, sonra ortadan kayboldu. nerede muharrem, muharrem gibi saldırgan bir insan böyle bir kitleyi peşine alıp, sessiz sedasız inzivaya mı çekildi yani. ya hadi bi gidin işinize!

  İstanbul pastanın büyük dilimi. o dilimi şimdiye kadar bedava yediler diye şimdi o pastaya neden bedel ödemesinler ki. kaz gelecek yere tavuğu neden feda etmesinler.adamların kafa zehir, herkesi bizim gibi salak mı sanıyorsunuz.

  evdeki hesap çarşıya uyarsa istanbulda seçim belli ki yenilenecek. hararetli bir seçim dönemi geçer, İmamson seçimi kaybedip de seçimden sonra bir iki yalan rüzgar yapıp ortadan kaybolursa bilin ki artık o adam artık İmamson değil satılmışson'dur

   
 4. 14 bin farkı yaratan "halkı ve halkın seçimlerini" yok saymakla eş değer saçmalık.

   
 5. kaç fark olması gerekirdi sorusunu akıllara getiren söylemdir

  handikaplı maç sonucu sanki, kazanmış sayılmak için en az 3 gol atman gerekiyor gibi

   
 6. ben seçime seçim demem bir milyon fark olmayınca Alpbörü sözünü uydurmama vesile olan söz dizini

   
 7. demokrasilerde rakibinden 1 oy fazla alan tarafın seçimi kazandığı ortamda 13-14 binlik farkın kazanmaya yeteceğini düşündüren açıklama.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.