Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.06.2017 beşiktaş sj vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. türkiye spor toto basketbol ligi final serisinin üçüncü maçı olarak akatlarda oynanacak mücadeledir. başlama saati 20,00

bakalım serinin ilk iki maçında en ufak küfre anons yaptıran hakemler burada yağan maddelere de aynısını yapacak mı.

2. muhtemelen maç boyu küfürün olacağı, sahaya yabancı maddelerin yağacağı ve kendini büyük zannedenlerin kendilerince düşman gördükleri takıma karşı ellerinde ne var ne yoksa sahaya atmaları muhtemel maç.

ülker sports arenada en ufak saniyelik küfre anons yaptıran hakemlerin tavrını göreceğiz bakalım.

3. kendini kaybedecek kadar holiganlaşan taraftarın önünde inşallah kupa kaldırmaya atacağımız ilk adım.

4. Ilk çeyreği Fenerbahçe'nin 22-16 üstünlüğü ile biten maç.

5. Ilk yarısı 36-36 berabere biten maç.

6. 3.çeyreğin bitimine 5.10 kala Beşiktaşlı holiganların sahaya arka arkaya ses bombası atması sebebiyle hakemlerin soyunma odasına gittiği maç.

7. Üçüncü çeyreğin Beşiktaş'ın 54-53 üstünlüğü ile biten maç.

8. Tahmin edildiği gibi holiganların skorda geri düşüp sahaya yabancı maddeler yağdırmaları sonucu hakemlerin 4.anonsu yaptırıp soyunma odasına gittiği maç.

Yaklaşık 1.40 kala fenerbahce 70-69 önde ve teknik faulden doğan atışı kullanacak.kalan süre ise seyircisiz oynanacak.

9. Beliktaşın bitime 13.7 saniye kala 3 sayı önde olmasına rağmen bogdanovicin üçlüğü ile 74-74 biterek uzatmaya giden maç.

10. Fenerbahçe'mizin 86-80 kazanarak seriyi 3-0 a getirdiği maç.holiganların önünde kupa kaldırmak isterdik ama kendileri gelmek istemediler.

Basketbol sizin neyinize zaten tinerciler.gidin eyyamcı hakemlerinizin maçlarını izleyin.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.