Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.12.2020 fenerbahce vs y.malatyaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 12.haftasında oynanacak olan mücadele. 12.haftaya da 12.12 tarihi yakışırdı zaten. kazanıp vurup geçmeliyiz artık.önce bugün denizliyi yenelim inşallah sonra haftaya malatyayı da yenerek kendimize gelmeliyiz.maçın başlama saati 19,00

2. fenerbahçe'nin sahasında 0-3 mağlup olduğu maçtır. yeni malatyaspor inanılmaz bir şekilde oyunu domine etti ve fenerbahçe'ye bir hezimet yaşattı. gidişat böyle olursa erol devre arasını zor görür.ayrıca bu sonuçla, fenerbahçe kurulduğu 1907 yılından bu yana ilk defa kendi sahasında üst üste üçüncü kez yenilmiş, bu anlamda tarihe geçmiştir.

(Bkz: asdfghjklşi)
  3. hakemin fenerbahçeyi katlettiği maçtır

adamların 3 penaltısı verilmediği gibi havadan bir de penaltı verdi malatyaya

yine ortaya çıktı bu lobici grup, fenerin hakkını yiyorlar resmen

adamların 5 tane golünü vermedi, atılan ikinci golden 5 dk önceki faulu vermedi, 3 cü golden 10 dk önceki taç atışını hatalı kullandı rakip. hele ki ilk golden önce maç başlarken yapılan para atışında bile sırf fenerin seçtiği taraf gelmesin diye parayı şaibeli attı hakem ben şahidim

(gülücük)

4. Malatya malatya malatya bulunmaz eşin...

5. bkz. bana onu sormayın unutmak istiyorum

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.