Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.06.2016 türkiye vs hırvatistan maçı

paylaş araştır

1. 1-0 mağlup olduğumuz mücadele. kafası kırık corluka'nın zorlukla bitirdiği maç.

çek bir ispanya diyeceğiz artık.

2. Hırvatistan'ın 1-0 kazandığı maç.daha farklı bitmediği için şükretmek gerek.birisi ağzında sakızla laubali laubali dolaşan adama haddini bildirdi.

Bu takımdan bu oyunla da cacık olmaz.

3. bu futbolla fark yemeden bitmiş olmasi bizim için şans olan maç. Bu futbol ve ruhla turnuvadan 0 puan ve 0 golle dönmemiz bile benim için sürpriz olmaz.

Oyuncu kalitesinde bariz bir şekilde hirvatistan'in üstünlüğü vardi. Bizim en popüler adamimiz, aylardir kadroya giremeyen barcelonali arda turan. Adamlarin ise barcelona, real madrid gibi takimlar başta olmak üzere avrupanın en popüler takimlarinda oyuncuları vardi.

Bu kalite dezavantajini avantaja çevirebilecek tek sey; kazanma hirsi ve mucadele azmi olacakti ama bizimkiler onu sergilemekten çok uzakti.

Turnuvadan önce gruplar belli olunca umutlanmistim ama bu futbol umudumu kirdi açıkçası.

4. Direkler agliyordu,direkler iki top benden dondu biraz da savunmaya gelin dayanacak gucum kalmadi diyordu,top agliyordu biz agliyorduk ve sukrediyorduk 4-0 bitecek mac 1-0 bitti diyedirdirdirdirdir...

5. hırvatistan milli futbol takımının çatır çatır oynayarak hakkıyla kazandığı maç. takım halinde çok kötüydük. görülen o ki, ölü de olsa cenk'in yerine burak oynamalıdır. orta sahada mücadele edecek adamımız yok. mehmet topal orta sahaya geri dönmeli. savunmaya başka oyuncu konmalıdır. emre mor, arda'nın yerine kanatta tercih edilmelidir. he bütün bunlar olsa çok mu şey değişecektir, bu kötü oyuna bakıldığında pek umut ışığı gözükmemektedir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.