Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.03.2016 fenerbahce vs braga maçı

paylaş araştır

1. uefa avrupa ligi son 16 turunda fenerbahçemizin sahasında oynanancak olan ilk maç. fenerbahçede sakatlığı devam eden markovic forma giyemeyecek.gökhan gönülün durumu ise maç günü belli olacak. fenerbahçenin sabırlı ve baskılı oynaması gereken ve gol yemeden alacağı galibiyetle avantajı yakalamasını umduğumuz maç olacaktır inşallah.

2. niye bu kadar küçümsendiğini anlayamadığım braga takımıyla Fenerbahçe'nin oynayacağı karşılaşma.

sabaha kadar alt. demedi olmasın.

3. braga takımını benim küçümsemediğim, geçen seneki brugge eşleşmesine dönmesini istemediğimden dolayı temkinli yaklaştığım eşleşmenin ilk maçıdır.

braganın bir önceki turda elediği isviçrenin sion takımının oyuncusu gekasın fenerbahçeyi ağır favori gördüğü ancak bazı noktalarda dikkatli olması gerektiğini belirttiği maçtır ayrıca.

4. İki takımdan da temkinli bir oyun beklediğim ve braga'nın ligdeki durumundan dolayı ciddi önem vereceğini düşündüğüm eşleşmenin ilk ayağı.

Fenerbahçe favori görünüyor ancak takımlarımızın uluslarası mücadelelerdeki amatörlüklerini düşününce kesin bir fikir belirtmek de çok mümkün değil.

5. İlk yarısı 0-0 beraberlikle biten mücadele. Şu ana kadar iki takım da birbirine bariz bir üstünlük kuramadı bana göre.

6. basketbol mücadelemiz sebebiyle ilk yarısını tam olarak izleyemediğim ama sanırım çok ta birşey kaybetmediğim mücadele. nani ve gökhan gönül sakatlıkları sebebiyle yedekler arasında imiş onu duydum. çok ta önemli bir pozisyon olmamış.

7. ikinci yarı baskımızla birlikte pozisyonlar bulmaya başladığımız ancak ortada giden ve 0-0 ı beklediğimiz anda mehmet topalın sol ayağıyla yaptığı güzel plase vuruş sayesinde 1-0 kazanarak avantaj sağladığımız maç.

içeride gol yemeden kazanmak avantaj ve deplasmanda da inşallah 1 gol atarak turu alıp geçeceğimizi düşünüyorum.

8. Fener'in yanlışlıkla galip geldiği maçtır.

Olmaması gerekiyordu ama braga'nın şansı yokmuş napalım,

Umutlar ikinci maça kaldı.

Mehmet topal diye futbolcu mu olur hem. topal?

9. fenerbahcenin golü sadece bragaya atmadığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.