1 2 3 4 5 6 7 8

06.02.2021 fenerbahçe vs galatasaray maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

1. ligin 24.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 19,00

2. Galatasarayın kazanacağı maç.(gülücük)

3. fenerbahçenin üç ya da dört sıfır yeneceğini tahmin ettiğim kıran kırana mücadele. zaten galatasarayın aldığı yıldızlara beşiktaş ve fenerbahçe olarak yetişmemiz gerekiyor. kartların havada uçmayacağı bir maç olsun.

4. Galatasaray'ın kadıköydeki gibi aynı tarifeye devam edeceği tarih :)))

5. berabere bitecek gibi görünen maçtır

yalnız son 5 maçta fenerbahçe yenememiş sanırım gs yi, o da ilginç bir istatistik olmuş kadıköyde

ice man e değinmeden geçemem bu maçı tabi ki, fener kaybederse kıyameti kopartır eyyam federasyon ne varsa sayar. eğer yenerse fenerbahçe hepimize kahve ısmarlar:))

6. fenerbahcenin en fazla beraberlik alacagı maçtır.

7. ülkemizdeki dev derbi. biraz kadroları incelediğimde galatasarayın güç dengesi olarak fazlası olduğunu düşünmeye başladım ve stadyum etkisi de gerçekleşmezse eğer önceki beklentim tam tersine döndü fenerbahçe gol atamadan üç dört farkla kaybedebilir. sonucun beraberlik olacağına pek ihtimal vermiyorum. ilk golü yiyen takım büyük bir ihtimal dağılacak ve fark da zaman geçtikçe artacaktır son düdükle birlikte belki tarihi farkları görebiliriz.

8. örneği henüz serengeti ve massaimara yerel bölgeleri dahil amerika, afrika ve diğer kıtalarda çekilen belgesellerde bile görülmemiş, yalnızca ülkemize has bir aslan civciv mücadelesi. iyi seyirler.

9. yenildik ama ezilmedik, önümüzdeki maçlara bakacağız dedirten konu.

10. Dediğimiz oldu çok şükür başarılar GALATASARAY

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.