Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

05.11.2016 beşiktaş vs trabzonspor maçı

paylaş araştır

1. beşiktaşın çocuğu mete kalkavanın quaresmaya net kırmızı kart olan hareketini sarı kartla geçiştirdiği mücadele.

beşiktaşın hakemleri yönetiminde oynanan ligden de zaten çok bişey beklememek lazım.

2. özetlerini az önce izlediğim ve beşiktaşa yine bir penaltının hediye edildiği,trabzonsporun ise net bir penaltısının verilmeyip quaresmanın da net kırmızı kartının verilmediği maç.

yazık valla mehmet topal ilk hafta rakibe yanlışlıkla bileğine de değil, ayağının üstüna bastı diye anında kırmızı görmüştü.

sizin adaletinizin içine tüküreyim ben..

3. beşiktaşlı demirörenin beşiktaşa desteğini iyiden iyiye arttırdığını, artık eyyamcılıktan çıkıp beşiktaşın oyuncusu gibi maç yöneten hakemi de gördüğümüz maç.

trabzonun verilmeyen 2 net penaltısı, verilmeyen 2 kırmızı kartı vs vs. sonra çıkıp ta efendiymiş,şerefmiş falan bahsetmeyin allah aşkına. geçen sene halis başta olmak üzere el birliğiyle destek vardı bu sene barış ve mete ile başladık bakalım.

bu sezon beşiktaşın hakemle kazandığı 234652364. maçtır.

4. Bir Galatasaraylı olarak şunu demeden edemeyeceğim. Evet, bu maçta Trabzon doğrandı ama Beşiktaş genel yapısı itibari ile Başakşehir ile beraber sıralamadaki yerini hak eden 2 takımdan birisi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.