Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.10.2020 fenerbahçe vs f.karagümrük maçı

paylaş araştır

1. 2 haftadır luyindamanın ve geçen hafta marcaonun görmediği kırmızı kartlara ses çıkarmayan rakip takım taraftarlarının da ilgiyle takip ettiği maç. haklısınız tabi türkiyenin en büyük takımını izleme şansına sahip oluyorsunuz. kıps.

2. 67 de sosanın ortasına kafa vuruşunu yapan samattanın golüyle fenerbahcemizin 2-0 öne geçtiği maç.maaşallah koçum benim, buldu mu affetmiyor.tam bir forvet. senin allahına kurban be.

3. 77 de lemosun arkası dönük olmasına rağmen topun koluna çarpması sonucu verilen penaltı sonucu karagümrüğün sabo ile attığı golle skoru 2-1 e getirdiği maç. penaltı kararı doğru bu arada.

4. ilk penaltıya doğru dememizin 5 dakika ardından papiss cisseye faul yapılarak başlayan pozisyonda gelişen karagümrük atağında lemosun hiçbir müdahalesi olmamasına rağmen sabonun kendini yere atmasına yaşar kemal uğurlunun penaltı verdiği ama ne var ki altayın ilahi adaleti sağlayarak fenerbahceye 2-1 lik galibiyeti getirdiği maç.

hala fenerbahce düşmanı örgüt işlevine devam ediyor.şu pozisyonu galatasaraya çalamazlar ama fenerbahce olunca bu VAR hakemlerine birşeyler oluyor..

5. fenerbahçenin kaleci altaya yatıp kalkıp dua edilmesi gerektiği maç. fener öyle ahım şahımda oynamadı. bu kötü oynayışlarını da Galatasarayımızdan bilirler maalesef. Belki aradan hakemi filan satın almışızdır filan. ama şu var ilk penaltı penaltı değildi. haliyle de kart kırmızı da değildir. karar doğru değildir. adamın arkası dönük ve yükseliyorsun. top ele çarpıyor... sonradan maç yalandan 2-2 ye gelecekti.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.