Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.04.2016 fenerbahce vs osmanlıspor maçı

paylaş araştır

1. türkiye süper liginin 27.haftasında şükrü saracoğlu stadında oynanacak olan ve 19.00 başlayacak olan mücadele. maçın hakemi ise ali palabıyık.

fenerbahcenin kendi evinde mutlaka kazanması gereken ve rahat kazanacağını düşündüğüm mücadele. osmanlıspor elbette küçümsenecek takım değil fakat gücünün yetmeyeceğini sanıyorum. başarılar fenerbahce...

2. osmanlıspor'un çok da açık oynamayarak bir puanı kopardığı maç. kadıköy'de fenerbahçe'den puan almak kolay iş değil. osmanlıspor bu sezon büyük takımlara karşı sürekli iyi mücadele etti, puanlar aldı. tebrikler osmanlıspor.

3. ne olduğu belirsiz hakem görünümlü yaratığın ivan bebek performansına yakın performans göstererek berabere bitirdiği maç.

fenerbahcenin 2 net penaltısı verilmiyor, rakip 15 tane faul yapıyor tek kart çıkmıyor fenerbahcede ilk faulü yapan oyuncu hemen sarı görüyor.

hay sizin futbolunuzun içine tüküreyim. tüpçü ayarı iyi çekmiş bir şekilde şampiyon yapılacak belli. ondan sonra da şeref hakkı falan.. adamcağızların adını kirletmeyin bari...

osmanlıspor denen takım eminim beşiktaş maçında konsantre(!!!) olamayacaktır. antalya örneğinde olduğu gibi. fenere karşı bir taraflarını yırtan takım beşiktaşa karşı kaleye gitmeye çekindi.

beşiktaş el birliğiyle şampiyon yapılacak bu çok net.

lan bu ülkede fener düşmanlığı kadar pkk düşmanlığı olsa ülkede terör kalmaz , hay ben sizin futblonuzu..

4. sosyal medyada hakem görünümlü yaratığın beşiktaşlı taraftarlar tarafından çok beğenildiği maç. lan size halis gibi art niyetli, taraflı, içindeki kinini nefretini kusan hakem lazım..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.