Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02022020

paylaş araştır

1. Uyumlu rakamların bir araya gelmesi.

Bir tarih ve bitmesine saatler kalmış..

2. bir çok kişinin evlilik tarihi olan gün. böyle tarihleri kaçırmak istemeyen çok insan vardır. haberleri de izlemedim ki, izleseydim bayağı evlilik haberini görmüş olurdum.

ayrıca bir daha gelmeyecek gündür. ne yeni doğanlar için ne de doğmayanlar için. aslında hazin bir durumda mevcut, gidenin bir daha gelmediğini görmüş oluyoruz.

3. Tersten okunması da aynı tarihi veren tarih

Benim için sıradan bir gün ama bir çok insan için eminim değildir

4. amansız uslanmaz arlanmaz romantiklerin ayy ne tatlı tersten de aynı oluyor diye sevgi dolu göründükleri gün.

enteresan

5. bu tarih için nikah günü almaya çalışanlarında olduğunu düşündüğüm anlamsız rakamsal sıralamadır bana göre

ne oldu yani 02022020 olunca hayret bişey

6. Tersten bakınca aynı olmasının anlamını çözemediğim sayılar topluluğu. İnsanlara, hayvanlara saygi, sevgi göstermeyen toplumdaki değişik düşüncelere farklı açıdan bile bakmaya tenezzul edemeyen insanlar; sadece bu rakamlara tersten bakarak birşeyler çıkarmaya devam ettiği sürece en sonunda bizde ebemizin hörekesini tersten göreceğimiz kesin...

7. ey edip adanada pide ye cümlesinin rakamsal hali.

8. Evlenecek erkekler için unutulmayacak tarih olarak kayıt altına alındı.

9. #268e sayın editin kıskandığı durum mu ne dediğim tarihtir.(gülücük)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.