Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02.11.2020 antalyaspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. perottinin oyuna girdikten sonra bireysel kalitesini göstererek net penaltı aldığı ve kendi aldığı penaltıyı da ilk maçında gole çevirerek fenerbahcemize deplasmanda 1-2 lik galibiyeti getiren maç. uzatma anlarında fenerbahceden de sinan gümüşün önce düüdkten sonra topa vurduğu gerekçesiyle sarı gördüğü daha sonra hakeme omuz attığı gerekçesiyle ikinci sarıdan kırmızı görerek atıldığı maç. hakem eğer kendisine omuz attığını düşünüyorsa direk kırmızı vermeliydi.

2. fenerin yine penaltıyla maçı kazandığı maç. -gülücük-, -gülücük-

zaten nasıl durumu idare edecekler yahu.

ne diyelim 10 kişilik ve bana göre haksız kırmızı kartla zar zor maçı kazandılar fener. o da penaltıyla.

ayrıca bir de çok sevdikleri vara gidiyorlar kırmızı verelim diye ha..-gülücük- sarı vermiş arkadaş sonra kırmızı vermeye can atmak.

fenerin kıl payı zoruyla zar zor kazandığı maç

3. evet dünkü perottinin net penaltısına da penalte değil diyenleri gördüğümüz başlık. tabi onyekuruya tırnağının ucuyla dokununca rizede penaltı oluyor o haksız olmuyor da bu darbe haksız oluyor. hak,adalet gibi kavramlar ne kadar uzak malum takıma.

kendi hocaları da söylüyor biz ayrı yolların takımıyız yollarımız da kesişmedi diye. evet çok şükür ki kendimizi kimseye teslim etmedik.

üstüne koya koya devam ettiğimiz maç. en kısa sürede liderliği alıp bir daha da bırakmak istemiyoruz inşallah.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.