Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02.02.2017 fenerbahce vs cska moskova maçı

paylaş araştır

1. euroeague 21.haftada oynanacak ve fenerbahçenin saha ve seyircisi önünde geçen yıl hakemlerin hediyesiyle şampiyon olan cskadan intakımını alacağı maç olacaktır inşallah. başlama saati 20.45

2. başta de colo olmak üzere birçok cska oyuncusunun maç boyu yoğun protestoya maruz kalacağı maç.

3. maç boyu intikam seslerinin yükseleceği, tabiri caizse döve döve almamız gereken maç.

(Bkz: dişe diş kana kan intikam intikam)
  4. Ilk çeyreği 15-14 önde geçtiğimiz maç.çok sert geçecek ama şimdiden belli. Hines,udoh ve bogdanın 2 şer faulü oldu.

5. Devrenin bitimine 2 dakika kala 36-32 önde olmamıza rağmen devreyi 40-36 geride kapattığımız maç. Hele o son saniyede yenen basket hem şanssızlık hem saçmalık.

6. Üçüncü periyot sonunda geri dönerek 60-51 önde olduğumuz maç. Fark daha da fazla olabilirdi ama bu farkı korumak önemli. Haydi fener !

7. Bitime 6.40 kala 65-59 a gelen maç. De coloyu iyi tutmak lazım, arka arkaya atrak farkı azaltmaya çalışıyor.

8. Bitime 1.26 kala 6 sayılık farkı koruyarak 73-67 üstünlüğümüzün devam ettiği maç. Haydi fener!

9. 77-71 kazandığımız maç şükürler olsun. Cskayı kendimize bir adım daha yaklaştırmış olduk. Dünyanın en güzel takımı cska yı yine yendi. Helal olsun size!

10. "İzmir'in dağlarında çiçek açan" bir başka maç. iyi ki varsınız.

(Bkz: izmir marşı)(Bkz: dünyanın en güzel takımı)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.