1 2 3 4 5 6 7 8

yaseeeeeeeeee

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

59 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
31.01.2015 17:39 son işlem tarihi takip etme takip et

soma maden faciası

denetim yapmakla görevli müfettişlerin güvenlidir raporu vermesinden 1 ay sonra 301 madenciye mezar olan 432 yetimin geride kaldığı iş cinayetidir..

Sosyal güvenlik bakanı faruk çeliğin izin vermemesi üzerine idari soruşturma açılamayan ve dava sürecinde maden sahibi avukatlarının talep edilen tazminata fırsatçılık yapılıyor yaşasalar da bu parayı kazanamazdılar dediği insanlığımızın göçük altında kaldığı elim olay..

31.01.2015 14:30
 1. inadına mini etek inadına dekolte giyin diyen ulusalcı tayfası

  Etki-tepki olarak nitelendirdiğim, giyenleri dışlayan zihniyete karşı inadına giyin diyen giyeni dışlayan ve yargılayan düşünce kadar yanlış saçmalık..

   
 2. çivi bile çakamayan beceriksiz kız.

  çivi çakmayı bilmek sanki zorunlu ve zaruri bir ihtiyaçmış gibi görüp bunu beceremeyeni beceriksiz sıfatıyla yaftalama girişimi..

   
 3. huysuz virjin

  sanatçılar arasında cimriliğiyle nam salmış kantocu..

   
 4. şehrazad

  17/25 arlık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmaları sonrası basına yansıyan sıfırlama tapeleriyle gündemde kalan ıstanbul sarıyerde ki lüks villaların adıdır..

   
 5. Eşref Bitlis

  90 lı yıllarda JİTEM'in kurularak yargısız infazların yapılmasına ve itirafçılarla birlikte silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapılmasına karşı çıktığı basına yansımış jandarma genel komutanıdır..7 Şubat 1993'te 'İncirlik Üssü'nden kalkan ABD uçakları, PKK'ya yardım dağıtıyor.' diyen Eşref Bitlis, 17 Şubat 1993'te Beechcraft B200 King Air tipi uçağın henüz aydınlanamayan nedenlerle düşmesi sonucu öldü..

  Türkiye nin aydınlatılamamış kayıplarından biri..