1 2 3 4 5 6 7 8

yaseeeeeeeeee

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

59 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
31.01.2015 17:39 son işlem tarihi takip etme takip et

çarşı taraftar grubu

Beşiktaşın taraftarlarından oluşan belli bir grubun ismidir. 1982 yılında kurulmuştur.En bilinen sloganları "Çarşı her şeye karşı!" ve "Evdeki hesap Çarşıya uymaz"dır. En tanınan amigosu Alen Markaryan'dır.

31.01.2015 14:57
 1. iflas etmek

  değer biçilecek hiç bir şeyinin kalmaması, yolunda giden hiç bir işinin olmaması anlamında kullanılır.. vücudun iflas etmesi, sinirlerin iflas etmesi şeklinde kullanılmaları mümkün..

   
 2. ata demirer

  cimriliği yüzünden eşinin boşandığı, kardeşim o kadar paran var neyin cimriliği bu dediğim şahıs..

   
 3. soma maden faciası

  denetim yapmakla görevli müfettişlerin güvenlidir raporu vermesinden 1 ay sonra 301 madenciye mezar olan 432 yetimin geride kaldığı iş cinayetidir..

  Sosyal güvenlik bakanı faruk çeliğin izin vermemesi üzerine idari soruşturma açılamayan ve dava sürecinde maden sahibi avukatlarının talep edilen tazminata fırsatçılık yapılıyor yaşasalar da bu parayı kazanamazdılar dediği insanlığımızın göçük altında kaldığı elim olay..

   
 4. ebru gündeş

  İranlı iş adamı reza zarrafın karısı ses sanatçısı..

   
 5. para sayma makinası

  17/25 aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sırasında iç işleri bakanı muammer gülerin oğlu barış gülerin yatak odasında bulunmasıyla gündemde popülerite kazanmış para saymaya yarayan zengin oyuncağı :))