1 2 3 4 5 6 7 8

vuggy

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

125 entry 84 konu hiç puanı yok
29.10.2015 23:00 son işlem tarihi takip etme takip et

gemicik

miniktir, küçüktür öyle sandığınız gibi hiç değildir. davosa bir daha gitmem diyenlerin oğulları israile ihracat yapar bu gemicikler ile. o kadar küçük ve masum yani. çok ayıp ediyorsunuzdur yapmayın.

07.02.2015 23:02
 1. beyaz toros

  sadece pkklıların bindirilip kaybedildiğini sanan mahoların bir kere binipte dönmediğini görmelerini niyaz ettiğim arabalardır. bu kafayla beyaz toros şoförü olursunuz ancak

   
 2. a lice in borderland

  meslektaş olma şerefine nail olmamızdan mütevellit bir kaç kelam etmişliğimiz olan nevhi şahsına münhasır aforizmatik yazar.

   
 3. boşanan kadına kötü gözle bakılması

  bazıları için

   
  (Bkz: nefes alsın yeter)
 4. şah-fırat operasyonu

  esed gider biz geliriz çığlıkları atıp, işide silah taşıyan dış politika uzmanlarının tıpış tıpış çekilme operasyonudur.

   
 5. cern ve tanrı parçacığı

  atam altı dünyasında keşfedilen parçacıklardır. toplumun ilgisini çekmek için fizikçiler tarafından "tanrı parçacığı" adı verilmiştir. kuantum fiziğinin karmaşık kurallarını sınamak ve parçacıkların davranışlarını incelemek adına maddeye ışık hızına yakın bir hız kazandırmayı başarıyor adamlar.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam