Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13 senedir bitmeyen kaldırım çalışmaları

paylaş araştır

1. şehir merkezlerinde vatandaşa hügoluk yaptıran anlayışın devam etmesidir. yapa yıka bitiremediniz. anladık çok iyi taş döşüyorsunuz.

2. her kış yeniden başlayan , hiç bitmeyecek bir belediye hizmetidir. her sene biraz daha genişleyen kaldırımlar yüzünden yakında bir çok cadde trafiğe kapatılacak neredeyse. sanırsın milletçe tüm gün caddeye yürüyüşe çıkıyoruz da kaldırım yetmiyor.

3. daha çok seçim önceleri hızlanan ve maalesef altyapı çalışmalarından çok uygulanan belediye hizmeti.

görünen hizmet en çok oy toplar mantığını taşıyan çalışmalardan biri.

4. bitsede gitsek dediğimiz şeylerden biri.

5. 13 senedir bitmeme nedeni o kaldırımlar başladıktan sonra bitirmeyenden 13 yıldır hesap sorulmamış olmasıdır.. her 4 yılda bir halka hizmet faaliyetlerini denetim amacıyla seçme hakkı verilmiştir.. 13 yıldır 3 kez denetleme hakkı varken bunu denetlemeyip hesabını sormayan topluluğun yakındığı konudur..

6. bir 13 sene daha sürme ihtimali olan çalışmalar

7. seçim öncesi sökülüp yeniden yapılmaya başladığından olsa gerek bitmiyor bir türlü.

yoksa sevgili siyasetçilerimiz nasıl "yol yaptık diye" övünürler değil mi?

bir seçimde biterse diğer seçimlerde söyleyecek sözleri kalır mı hiç?

belediyelerimiz çalışıyor demenin başka yolu bu ne yazık ki.

ısıtıp ısıtıp sunacaklar bize, bizde bütün şakşakçılığımızla inanmış gibi yapacağız.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.