1 2 3 4 5 6 7 8

volkswirtschaftslehr

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

13 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
07.05.2015 14:55 son işlem tarihi takip etme takip et

kağıt üzerinde devam eden evlilik

Aile baskısı varsa her iki taraf içinde oldukça zor olabilecek durumdur, Allah yardımcıları olsundur..

07.05.2015 14:17
 1. yıllarca aynı vesikalık fotoğrafı kullanmak

  Kadınlar için vesikalıktan önce fön çektirme derdine çözüm olarak bulunan yöntemdir, sık sık saçını değiştirmiyor, kilo da alıp vermiyorsa gayet de rahat idare edilebilir..

   
 2. daktilo bulunan işyerleri

  Bazı durumlarda evrak üzerinde düzenleme, değişiklik yapmak gerektiği zaman örneğin imzalı bir belgenin çoğu zaman yeniden yazılmasına gerek kalmadan sorunu çözen iş yeridir, geçmişle geleceği harmanlar, kamu kurumuysa müzesi de olması pek muhtemeldir, f klavyenin Türkçe daha hızlı yazı yazmaya uygun olduğunu düşündükleri için ya da sadece demirbaştan çıkarmadıkları için biri sorarsa ya da ya lazım olursa diye saklıyor da olabilirler..

   
 3. evlenince kendini salan kadın

  Üzerine çok gidilen kadındır, belki de eşi diğer herşeyle birlikte süsüne de karışacak kadar kıskançtır, sofrada az yese sen diyete mi girdin diye kavga çıkaranların olduğu güzel ülkemde kadının kendini geri çekmesine, duvarlar örmesine ve bu şekilde korunduğuna inanmasına neden olan sağlıksız durumlar da olabilir, başkalarının özel durumlarını bilmeden çok fazla ahkam kesmemek gerekir, sağlığını bozmadığı sürece saldıysa da salmıştır, kimseyi ilgilendirmez, belki de aynı anda bir çok şeye göğüs geriyordur, güzelliğini önceliklerinin arasından çıkarmış bile olabilir..

   
 4. ukala insanlar

  Size kibir yapana siz de aynısını yapınız önermesini haklı çıkarır..

   
 5. sigara kokan adamın yanında yolculuk etmek

  Çoğu zaman bu kişileri terslediğim durumdur, toplu taşımayı sevmememin ana nedenlerinden biridir, yanımdaki yüzsüz çıkarsa yer değiştirmeme neden olur, ayrıca dumanı olmasa da kokusu bile insana zehir enjekte etmektedir..

  Madem içiyorsun şu mereti o zaman şu iğrenç kokulu kıyafetlerini her gün değiştir kardeşim, hadi kendine saygın yok, arkandan söyletme milleti, pis adam..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam