1 2 3 4 5 6 7 8

vaypcnet

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

56 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
19.02.2019 20:28 son işlem tarihi takip etme takip et

chp nin günah galerisinden sayfalar

İçerisinde şahsi düşünce olmayıp tamamen chp ve avanesinin söz,yazı ve eylemlerinin gazete fotoğrafı,meclis tutanağı,resmi yazı ve kararlar gibi reddedilemez belgelerle ortaya döküldüğü kitap.

Asıl şaşırtan konu ise o kitabı,yazarını,okuyanını toptan yalanlayan,deli yerine koyan,değer vermeyen zihniyet hemen iki satır sonra kitapta yazanların daha beterlerini salyalar saçarak ortaya savuruyorlar.

24.12.2018 13:15
 1. malatya'da alevilerin evlerinin işaretlenmesi

  kuvvetle muhtemel dhkpc vs. terör örgütlerinin yaptığı ve sol yayın organları tarafından gerçekte böyle bir ayrımcılık varmış gibi yansıtılan olay.benim anlamadığım konu hemen her şehirde belli bölgelerde aleviler yaşıyor , bizim burada da var ve başka bir kişiden farkları yok milletin gözünde.İnancı kültürü bize uymuyor belli noktalarda çoook farklı insanlarız ancak günlük hayatta hiç bir sorun yaşamıyoruz iki tarafın da birbirinden bir sıkıntısı yok bu provokasyonları yapan pezolar kime,neye hizmet ediyorlar acaba?

   
 2. ak parti'nin son oy oranının yüzde 50.2 olması

  Tayyip başkan aklına gelince bamyaya dönüp hanımıyla iş tutamayanları çıldırtan anket sonucu.

   
 3. gönderilen cv'leri çöpe atan ceo

  Çok anlam veremediğim durum , arkadaşım madem belirli bir kriterde personel arıyorsun o zaman ilanında o kriterleri açıkça belirtirsin geri kalanları sana başvuramaz.Ne başvuranın zamanını boşa harcarsın ne kendine çöp çıkarırsın.Ayrıca üniversite mezunu boş adam da ortaokul mezunu dolu mu?Bu nasıl genelleme?

   
 4. meral akşener'in cumhurbaşkanı adayı olması

  30 senedir fetönün emrinde olan kişinin ve biat ettiklerinin çırpınışlarının son örneği.

   
 5. referandumda hayır diyecek olan insan

  Anayasa , sistemin hantal ve sorunlu olması vs. gibi konuları irdelemek yerine kişisel nefretleri üzerinden karar verecek olan kişidir.Tabi bir daha iktidar hayali kuramayacağına inandığından da hayır diyor olabilir , kendisini bağlar biz yolumuza bakalım.