1 2 3 4 5 6 7 8

ugurser

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

25 entry 8 konu hiç puanı yok
06.02.2015 15:34 son işlem tarihi takip etme takip et

garanti bankası

atm yaygınlığı konusunda türkiye'de birinci sırada geldiğini tahmin ettiğim banka.

06.02.2015 10:21
 1. ömer hayyam

  "kendi içmez, içeni kınamaya bayılır

  yüzünden aldatmaca, sahtekarlık yayılır

  şarap içmiyor diye kasılıp gezer ama

  yedikleri yanında şarap meze sayılır"

  şeklinde bir rubaisi de mevcuttur.

   
 2. sergen yalçın

  rivayete göre gordon milne zamanında yönetimden biri gökhan ve ulvi'yi çağırıp "bu sergen yetenekli ama haytalığa meyili var, devamlı atların peşindeymiş kampta falan göz kulak olun" diye uyarır. bir hafta sonra duyulur ki sergen, ulvi'yle gökhan'ı kafalamış, otelde başbaşa vermiş at yarışı kuponu yapıyorlar.

   
 3. kpss 2008

  ilk girdiğim kpss, şimdikilere kıyasla daha kolaydı, 3-4 aylık gevşek bir çalışmayla gayet iyi bir puan alınabiliyordu, gerçi kolaylıksa asıl kolay sınavlar 2004'te falanmış, hey gidi günler hey.

   
 4. kadeh tokuşturmak

  içki masasında bunun neden yapıldığı konusunda şöyle bir rivayet vardır. kadehteki içkinin kokusunu alırız, kadehe dokunuruz, onu görürüz, içindekini tadarız, yani dört duyumuz da faaliyettedir bu esnada, beşinciyi harekete geçirmek için de kadehleri tokuştururuz. gerçekliği kuşkulu olsa bile keyifli.

   
 5. atlas jet

  en büyük artısı izmir, milas/bodrum gibi havaalanlarından verdikleri servis hizmeti olan havayolu firması. ikinci büyük artıları uçuşta ikram ettikleri sandviçlerdi ama sonra dardanel'le anlaşmalarını iptal ettiler bozdular sandviçleri!