1 2 3 4 5 6 7 8

Sciences

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

11 entry 2 konu hiç puanı yok
14.09.2023 14:24 son işlem tarihi takip etme takip et

90'lar

Her yönüyle en güzel zamanlardı.Mahalle arkadaşlarıyla taso bilye kavgaları edilir kızlarla birlikte ip atlanır,saklambaç,körebe,zımba oynanır akşam olduğunda çabuk eve gel baban kızıyor denilirdi.Sabahları eğer okula gitmeyeceksek çizgi film izlemek için erkenden uyanırdık ve izlerdi ve kendimizi en mutlu hissettiğimiz zamanlardı..Kış olduğunda sobalarda kestane ve patatesin közlendiği okul çıkışı koşarak eve geldiğimiz yazın sürekli maç yapıp kavga ettiğimiz çocuklarlarla bir kaç dakika sonra barıştığımız özlem duyulan günlerdi..

11.01.2022 13:45
 1. Enterasan şarkı sözleri

  Çok fazladır ama en ilginç bulduğum bir zamanlar dinç diye biri çıktı piyasaya sözlerini bırakıyorum. Seviyon mu sövüyon mu birader..Klibi hangi kafayla çektiniz o kadar adamın klipte ne işi var lam :))) sözleri yazayım uzatmadan..

  Sevdim ama kel miyim

  Suçlu sen mi ben miyim

  Sülalenin huyunu

  Ben nereden bileyim

  Anan çıktı karşıma

  Vermem sana kızımı

  Baban çıktı karşıma

  Kıracakmış sazımı

  Ananı babanı amca dayı halanı

  Ağanı ablanı aşar gelirim de yar

  Alırım kaçarım yüce dağları aşarım

  Ellere çevreye ayıp olmaz mı yar

  :))))) İkinci kısımda buna benzer

   
 2. hamsinin kilosunun 50-TL olması

  şaşırmıyorum çünkü avlanma konusunda yeterince önlemin alınmaması su ekosisteminin bozulması canlıların hayatını devam ettireceği alanda gırgırla vs vs sezon dışı avlanmanın yapılması ve daha çok nedenler sayılabilir.Sonra denizde balık kalmayınca 50'de olur 100'de olur (kızdığımdan diyorum olmasın elbette) kardeşim!!

   
 3. spor salonunda yaşanan komik olaylar.

  Evet arkadaşlar bu durum hakkında yorumlarınızı yaşadıklarınızı merak ediyorum :)

   
 4. Devlet dairelerinde çalışan bekarları evlendirme çabaları.

  Selam arkadaşlar sözlükte yeniyim.Çalıştığınız kurumlarda bekar arkadaşları evlendirme için girişimde bulunan büyüklerimizin komik ama bir o kadarda ilginç yaklaşımları olabiliyor. Bu konuda tanıklık ettiğiniz diyaloglar neler?

   
 5. asal.sayı

  sesi oldukça güzel olmakla birlikte genelde enerjisi ile herkese neşe veren değerli bir arkadaştır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam