1 2 3 4 5 6 7 8

portakalcicegi2017

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

520 entry 38 konu hiç puanı yok
23.07.2018 19:34 son işlem tarihi takip etme takip et

uber'in türkiye'de yasaklanması

Uber e yazık oldu dedirten gelişme. Türkiye de sarı taksi karşıtı bir olusumun mutlaka olması gerektiğini düşünuyorum. Sarı taksi tekeli, alternatifinin olmaması inakil dışı olaylara sebep verebiliyor. Örneğin öğrencilik yıllarımda sarı taksinin benden bagaj parası aldığını ve vermeyeceğim takdirde beni esenler otogar çıkış kapısında bırakmakla tehdit ettigini bilirim. Maalesef bunun gibi inanılmaz söylemler duyuyorum.

Uber devam etseydi belki biraz kendilerine çeki düzen verirlerdi.

10.06.2018 02:32
 1. afyon

  Kaplıca suyu cilde çok iyi gelmektedir. Ayrıca sucuğu da sağlam güzeldir.Ankaradan Antalya ya giderken mutlaka kiyisindan köşesinden geçilir. İkbalinde bir mola verilen ve yola devam edilen şehir.

   
 2. migros

  Kendi markasıyla satışa çıkardigi urunleri gayet başarılı olan firma. Sallama çayı içilen çaylar içinde en güzelidir. Çamaşır suyu Bile başarılı. Dandirik marka alacağıma migros markalı ürünleri alıyorum. İncelerseniz büyük firmaların ürünleri olduğunu anlarsınız. Mesela çayı doğuş çay tarafından üretilmekte. Kaliteyi daha uyguna almış oluyorsunuz.

   
 3. yaz aşkı

  Aşkların en güzelidir. Deniz vardır, uzaklardan gelen davulun sesi vardır en önemlisi masumiyet vardır. Yaz Aşkı deyince yazlık gelir aklıma. Artık büyüdük tabii geçmişte kaldı bu anılar. Artık ne yazlığı kaldı ne de masumiyeti.

   
 4. çocuğu oğlak burcu olmasın diye kürtaj olmak isteyen anne

  Bu zihniyetle çocuk aldırma olayına giren kişi eminimki gün gelecek çok vicdanını yapacak.

  Biraz aldirabilme bahanesi gibi olmuş, yazık.

   
 5. eti senin kemiği benim

  Doğru bir söylem olduğunu hiçbir. Zaman dusunmedim. İnsan cocuguna dokunmaya kıyamıyor ki değil öğretmenine ne istersen yap desin.

  Bunun Yerine önce Allah'a sonra size emanet sayın hocam denmesi en en guzeli