1 2 3 4 5 6 7 8

portakalcicegi2017

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

519 entry 38 konu hiç puanı yok
23.07.2018 19:34 son işlem tarihi takip etme takip et

senli benli olmak

Bazi insanlarla olunmamasi gereken durum.

Hani çizgi vardır ya. Bir tarafı senli benli, bir tarafı sizli bizli. O çizginin Hep sizli bizli tarafına yakın olmak her zaman kazandırır.

23.07.2018 19:24
 1. migros

  Kendi markasıyla satışa çıkardigi urunleri gayet başarılı olan firma. Sallama çayı içilen çaylar içinde en güzelidir. Çamaşır suyu Bile başarılı. Dandirik marka alacağıma migros markalı ürünleri alıyorum. İncelerseniz büyük firmaların ürünleri olduğunu anlarsınız. Mesela çayı doğuş çay tarafından üretilmekte. Kaliteyi daha uyguna almış oluyorsunuz.

   
 2. yaz aşkı

  Aşkların en güzelidir. Deniz vardır, uzaklardan gelen davulun sesi vardır en önemlisi masumiyet vardır. Yaz Aşkı deyince yazlık gelir aklıma. Artık büyüdük tabii geçmişte kaldı bu anılar. Artık ne yazlığı kaldı ne de masumiyeti.

   
 3. çocuğu oğlak burcu olmasın diye kürtaj olmak isteyen anne

  Bu zihniyetle çocuk aldırma olayına giren kişi eminimki gün gelecek çok vicdanını yapacak.

  Biraz aldirabilme bahanesi gibi olmuş, yazık.

   
 4. eti senin kemiği benim

  Doğru bir söylem olduğunu hiçbir. Zaman dusunmedim. İnsan cocuguna dokunmaya kıyamıyor ki değil öğretmenine ne istersen yap desin.

  Bunun Yerine önce Allah'a sonra size emanet sayın hocam denmesi en en guzeli

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam