1 2 3 4 5 6 7 8

Falaaddin

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sabah kahvelerinin vazgeçilmez yorumlayicisi.

  Bir fal yorumlama programı olup çok isabetli yorumlamalar yapması ile ünlüdür. O kadar isabetlidir ki telefonların dinlenip dinlenmediği şüphesini oluşturmuştur.

  Öyle ki Antalya ya tatile gideceğim diye arkadaşınla konuşuyorsun ve bir sonraki falinda tatil Planlari görüyorum içinde l harfi olan bir yer gibi yorumlar yapmaktadır.

   
 2. sürekli güzel şeyler yazarak iç açan, umut aşılayan fal uygulaması...

  aylardır her gün falımda çıkan hayırlı bir kısmete hala ulaşamasamda bir umudum var,evet...

  beni kandırmış olamaz bence, yani olamaz dimi o kısmet bana gelecek.(sinirli emoji)

   
 3. falcıyla falan uğraşmak yerine kullanılan program. ayrıca bu programın adını da yeni öğrendim. kahve içip resmini gönderenlerin olduğunu biliyorum ve şahit oldum ama ilgimi çekmediği için programın adını sormamıştım. işimiz kahve falına kaldıysa, yandık ki ne yandık.

  indirilen programlarda bazı yetkilere izin verdiğimiz için, bir çok şeye erişim hakkı veriyoruz. hatta telefonlar bu sayede dinlenebiliyormuş. yani bazı şeylerin bilinmesi de çok normal, şaşırmadım.

  eskiden falcıya gidilen yerlerde, bekleme sırasında yanındaki ya da telefonda konuştuğun kişiler sayesinde bilgi alınır ve bunu da sana satarlarmış. şimdi teknolojinin nimetlerinden yararlanıp, senin bilgilerini yağlayıp, ballayıp sana satıyor. bu uygulama da yalan, dolan başka bir şey ifade etmiyor.

   
  (Bkz: falcı)
 4. fala inanma falsız kalma sözünün artık programlarla vucut bulmuş hali.

  ben fal baktırmayı sevmem normal falcılara da inanmam programa aslaa inanmam.

   
 5. birilerinin yine yolunu bulduğunu gösteren anlamsız uygulama. ne işniz var arkadaş öyle şeylerle.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam